2726

دوستای کنکوری تجربی نظام قدیم...

من یه مدته شرو کردم برای کنکور 98 میخونم...

البته صفر نیستم.اما تو اختصاصیام یکم لنگم...

از خیلی ها شنیدم ک این مدت باقیمونده تا کنکور حکم شب امتحانی رو داره که از نتیجش کم و بیش راضی بودیم....

کیا متحول شدن این مدتو دارن میخونن؟

انرژی منفی هایی ک میخوان بیان بگن نمیشه خواهشا پست نذارن...

یه حال خوبی دارم این روزاااا

شما چی؟

تلاشمو میکنم نتیجه رو میسپرم ب اون بالایی👸☝

برآمده ایم از صد ساختن آرزو هایمان از صفر مطلق...👸✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من کنکور انسانی دادم.،،،،فقط اینک صبح روز کنکور قبل اینک بری واس جلسه ۳۶۰بار یا جواد ائمه بگو خیلی خوبه من گفتم ن استرسی ن نگرانی راحت مث ازمونای قلم چی تست میزدم رتبه ام هم خداروشکر خوب شد دو جا دولتی اوردم

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
منم خوندم کمو بیش ولی الان دکترم میگه توماه هشت خطرناکه بری4 ساعت بشینی روصندلی موندم چیکارکنم چندرو ...

فک نمیکنم اونقدر خطرناک باشه

حالا باز هرطور خودت صلاح میدونی 

چون سال بعد هم کارت سخت تر میشه ...

عزیزم من کنکور انسانی دادم.،،،،فقط اینک صبح روز کنکور قبل اینک بری واس جلسه ۳۶۰بار یا جواد ائمه بگو ...

موفق باشی عزیزم

حتما یادم میمونه

ب نظرم سوالات کنکور سالای قبل رو بخون با جواب اشنایی بیشتر با نمونه سوالات پیدا میکنی روزای اخر بنظرم نباید بخونی 

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
منم امسال کنکور انسانی میدم ولی درسا یادم نمیمونه خیلی برام مهمه که قبول شم نمیدونم چیکارکنم😔

یادت نمیمونه ک خب باید این روزای باقیمونده رو بخونی و تست بزنی و مرور کنی

انسانی 

موفق باشی عزیزم حتما یادم میمونه

میسی عزیزم همچنین من با تجربی اشناییتی ندازم فقط استرس ادمو داغون میکنه سرجلسه انقد بچه ها استرس دارن ک حد نداره اما بیخیال باشی خوبه فقط زمان رو باید مدیریت کنی اون کتابایی ک ضریب رو میبره بالا رو بخون و کار کن این اخریا برا ما انسانیا ریاضی خوبه

منم امسال کنکور انسانی میدم ولی درسا یادم نمیمونه خیلی برام مهمه که قبول شم نمیدونم چیکارکنم😔

چی میخای دانشگاه بخونی؟رو کدوم کتابا تمرکز داری

فک نمیکنم اونقدر خطرناک باشه حالا باز هرطور خودت صلاح میدونی  چون سال بعد هم کارت سخت تر میشه ...

شکمم یهو خیلی گنده شده اصن پهلو ندارم میگه اونموقع شکمت بزرگترمیشه خم میشی روش نمیدونم والااز وقتی اینجوری گفته انگیزمو ازدست دادم کلاهمش خوابم اره99 سختترمیشه بمن میگه فوقش من بزارم بری کنکور بدی بایه بچه یه ماهه چجوری میخای بری سرکلاس دانشگاه

میسی عزیزم همچنین من با تجربی اشناییتی ندازم فقط استرس ادمو داغون میکنه سرجلسه انقد بچه ها استرس دار ...

آره حق با شماس

خدا کنه نتیجه بگیرمو بعده کنکور همتونو تگ کنم و بگم منم تونسم

2706