2726

https://www.instagram.com/p/BvmnKRIg4Ew/

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

تو ایران هم همچین روشی اومده؟! موثره؟!

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

اره پلاسما واقعیت داری ولی پروسه طولانی داره 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره پلاسما واقعیت داری ولی پروسه طولانی داره 

فک کنم تو کلیپاش نوشته بود هشت هفته...بخاطر ترکای پوستیم خجالت میکشم 

فک کنم تو کلیپاش نوشته بود هشت هفته...بخاطر ترکای پوستیم خجالت میکشم 

من پلاسما ولیزر شنیدم دوستم پلاسما میره کم شده ولی خوب پروسه طولانی داره وتعداد جلساتش زیاد🙂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
لیزره دیگه

پس چرا من هر دفعه تاپیک میزدم همه میگفتن روغن بزن روشی نیست؟! 😐 

ووووویییییی درد نداره 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
من پلاسما ولیزر شنیدم دوستم پلاسما میره کم شده ولی خوب پروسه طولانی داره وتعداد جلساتش زیاد🙂

قیمتض چطوره؟واقعا موندگار و موثره؟چقد از بین میبره؟

البته بگم من هنوز عروسی نکردم پشتم و رو سینم ترک داره پشتم به خصوص خیلی ترک داره... بارداری دوباره برمیگرده؟ ببخشید اینقد سوال میپرسم خیلی برام مهمه 

قیمتض چطوره؟واقعا موندگار و موثره؟چقد از بین میبره؟ البته بگم من هنوز عروسی نکردم پشتم و رو سینم تر ...

قیمتش جلسه ای ۴۰۰ دکتر که میگه ماندگار نمیدونم و اگر حامله بشی شاید باز برگرده 

من شوهرم رو کمرش دست و پاهاش داره خیلی زیاده😊

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
قیمتش جلسه ای ۴۰۰ دکتر که میگه ماندگار نمیدونم و اگر حامله بشی شاید باز برگرده 

ای بابا پس چه فایده اوووففف 😑😑😑😑

من شوهرم رو کمرش دست و پاهاش داره خیلی زیاده😊

منم همسرم داره ولی من برای خودم زشت میدونم داشته باشم 😣😣😣