2726
عنوان

به نظرتون این اسم چطوره؟

209 بازدید | 15 پست

اسم شوهرم امین هست میخوام اسم پسرم رو بزارم آریان هر اسم دیگه ای که می‌شنوم به نظر خودم آريان از همه بهتره به نظر شما چی

تعداد رای : 20
نظرسنجی
عالیه
6
30%
بد نیست
11
55%
بده
3
15%
همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر خودت این اسم رو دوست داری  پس قطعا بهترین اسمیِ که میتونی انتخاب کنی

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

آرین قشنگتره

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اگه سنش بالا نیست طوری نیست  من هر اسمی برا بچه هام پیشنهاد میدادند همشون پیرمرد پیرزنای فامیل ...

😆😆

همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 
2706