2733
2734
عنوان

به نظرتون این اسم چطوره؟

209 بازدید | 15 پست

اسم شوهرم امین هست میخوام اسم پسرم رو بزارم آریان هر اسم دیگه ای که می‌شنوم به نظر خودم آريان از همه بهتره به نظر شما چی

تعداد رای : 20
نظرسنجی
عالیه
6
30%
بد نیست
11
55%
بده
3
15%
همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگر خودت این اسم رو دوست داری  پس قطعا بهترین اسمیِ که میتونی انتخاب کنی

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2738

آرین قشنگتره

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اگه سنش بالا نیست طوری نیست  من هر اسمی برا بچه هام پیشنهاد میدادند همشون پیرمرد پیرزنای فامیل ...

😆😆

همین الان که  داری میخونی خواهش میکنم ی لبخند بزن به دنیا ی خودت حال دلتو عوضش کن 
2706