2733
2734
یا ایران احتمال زیاد  یا کشورهای همدست که میخوان بندازن گردن ایران بهانه برای شروع جنگ نظامی

خدابدادمون برسه فقط اما امریکا اولش گفته من اصلا به ایران حمله نظامی نمیکنم وخامنه ای هم گفت ماخواهان جنگ نیستیم ومذاکره برامون سمه فقط مقاومت میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که داره همه چی بدتر میشه ،همسرم میگفت به دلیل نبود قطعه دنا پلاس رو دارن بدون سانروف میزنن ،وقتی یه کشوری در اثر تحریم سانروف رو حذف میکنه از رو ماشین ،دیگه بقیه شو حدس بزنین

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2731

بع نظر من خطر احتمال جنگ کم نیست 

یکی اینکه آمریکا عقب مونده نیستش که اون همه هزینه کنه ناو و تجهیزات و کوفت و زهرمارش بفرسته داخل خلیج فارس 

دوم ، آمریکا هزینه جنگ نمیده پول این جنگ از جیب عربستان و امارات و .... 

سوم زمان حمله به عراق هم آمریکا همین سیاست پیش گرفته بود و اروپا و رسانه ها هم همین حرفای الان تکرار میکردن 

دقیقا تحلیل و حرفاشون میشنوم مثل زمان حمله به عراق

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
آخه جنگم جز بدبختی چیزی نداره

😢😢😢😢😢😢😢😢

دقیقا 

کاش رهبر کوتاه بیاد 

دلش به حال بچه ها بسوزه 

انقدر شاخ بازی در نیارن 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
2738
😢😢😢😢😢😢😢😢 دقیقا  کاش رهبر کوتاه بیاد  دلش به حال بچه ها بسوزه  انقدر شاخ ب ...

وای منم نگران بچه هام طاقت نمیارن طفلیا خیلی میترسن

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
😢😢😢😢😢😢😢😢 دقیقا  کاش رهبر کوتاه بیاد  دلش به حال بچه ها بسوزه  انقدر شاخ ب ...

اره والا چیکارداریم بخاطر حمایت سوریه خودمونو بدیم به جنگ همین روسیه هم پشت ایران نیست الکی دارن دستی دستی کشورمونو مملکتمونو بدبخت میکنن

وای منم نگران بچه هام طاقت نمیارن طفلیا خیلی میترسن

منم

پسرام کوچولو هستن دلم نمیخواد روزهای قشنگ بچگیشون با اضطراب جنگ خراب بشه

منم پسرام کوچولو هستن دلم نمیخواد  روزهای قشنگ بچگیشون با اضطراب جنگ خراب بشه

مثل ما دهه شصتیا

اره والا چیکارداریم بخاطر حمایت سوریه خودمونو بدیم به جنگ همین روسیه هم پشت ایران نیست الکی دارن دست ...

دارن مردم دستی دستی بدبخت میکنن سر منافع شخصی خودشون 

کم جیبشون پر کردن هنوز مونده سیر بشن 

امیدوارم ریشه ظلم و فساد از همه جا دنیا ریشه کن بشه

مثل ما دهه شصتیا

بدتر از اون موقع😢

اون زمان بخش کوچیکی از کشور درگیر بود 

بعدشم آمریکا مثل عراق نیست 

فقط هم آمریکا نیست 

عربستان ، امارات و کلی کشورهای دیگه 

همین روسیه و عراق هم پشت ایران نخواهند بود چون دیگه واسشون منفعتی نداره

بدتر از اون موقع😢 اون زمان بخش کوچیکی از کشور درگیر بود  بعدشم آمریکا مثل عراق نیست  ف ...

راست میگی الان خیلی تنها شدیم جوونا هم مثل اون موقع مرد بار نیومدن که بتونن جلوشون وایسن

2706