2703
2553
عنوان

امروز اولین سالگرد عقدمونه وشوهرم باهام دعوا کرده ویه تبریکم نگفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 35 پست
اما ازش خبری نشد😔

فرصت بده 

ی خاطره بگم ببخش اگ طولانی میشه

دوستم گفت شوهرم شب قبل از روز زن گف فردا با دوستام میرم باغ دلم شکست اما حرفی نزدم گف صب میبرمت خونه مادرت تنها نباشی

میگفت اونروز از بس گریه کردم چشام شدن ی کاسه خون مادرم خواست ز بزنه ک حداقل ی زنگ میزدی کادو پیش کش

اما خواهرم نذاشت و گفت شاید یادش نبوده

عصر ک شد داداشم گف شوهرت گفته کارتش تو خونه جا مونده بیا بریم‌خونت کارتشو بردار بده بهم و گفته شامم ی جی بپز خانوادتم دعوت کن

گف با این دلم خون بود با مامان و خواهر و داداشم رفتیم خونم و واااااای سوپرایز شدم

حالا فکرشو بکن همون دیشب دوستم ناراحتیشو بیان میکرد نهایتش ی کادو و ی تبریک ک اصلا شیرین نبود

صبور باش دوست خوبم اگ الان نتیجه ندادشک نکن برا مناسبت بعدی سنگ تموم میذاره برات

بعضی وقتا غرور لعنتی تیشه میزنه ب ریشه عشقمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که گفتین پیام دادم بهش چندتایی

افرین

تو زندگی مشترک هر دو باید کوتاه بیان چون بالاخره اون یکی هر چقدرم خوب باشه خسته میشه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2720
فرصت بده  ی خاطره بگم ببخش اگ طولانی میشه دوستم گفت شوهرم شب قبل از روز زن گف فردا با دوستام ...

مرسی عزیزم مرسی که وقت گذاشتی وامید دادی بهم...من ب شوهرم پیام دادم اما فک نکنم نتیجه بده چون شوهرم همیشه میگه باید به عمل اثبات کنی حرف و همه میتونن بزنن،الان فک کنم انتظار داره من بهش اصرار کنم که بریم بیرون واون باحالت قهر کردن بیاد وقیافه بگیره...خب منم زورم میاد برا کار نکردم برم وقیافه گرفتناش و تحمل کنم داد وبیدادش و تحمل کنم...چارتا زوج خوشبخت میبینم حالم خراب میشه وقتی رابطه خودمون ومیبینم

همینو واسه خودشم توضیح بده

توضیح دادم همه رو گفتم ولی گفت تو باید میپیچوندی باید میگفتی خسته شدم ومیدادی ب کسی دیگه اینو بهش حق میدم ولی بد حرف زد که گفت باید عزا بگیرم سالگرد عقدمون ونه جشن...😢

مرسی عزیزم مرسی که وقت گذاشتی وامید دادی بهم...من ب شوهرم پیام دادم اما فک نکنم نتیجه بده چون شوهرم ...

ن هیچوقت عادت نده ب ناز کردنش

توهم باید محکم باشی قهر نباش امادنازم نکش

ی پیام تبریک واگ تواناییشو داری ی کادو بخر وسلام قبول نکرد بگو بصرفه من میذارمش برا تولدت میدم بهت و انگتر ن انگار اتفاقی افتاده

نقطه ضعف نده دستش ک بدنه جطوری میتونه خرصت بده

متاسفانه مردا سرزع رو  نقطه ضعف ادم دست میذارن

ن هیچوقت عادت نده ب ناز کردنش توهم باید محکم باشی قهر نباش امادنازم نکش ی پیام تبریک واگ تواناییشو ...

چهارسال دوست بودیم یکسالم که عقدیم حتی یکبارم تو مناسبتا برام کم نذاشته بود این اولین مناسبته تو این پنج سال که اصلا محل نداد بهم

2714
توضیح دادم همه رو گفتم ولی گفت تو باید میپیچوندی باید میگفتی خسته شدم ومیدادی ب کسی دیگه اینو بهش حق ...

مدلش عصبیه فعلا شما یکم سر سنگین شو آویزون بازی در نیار 

اومد سمتت هم یکم خودتو بگیر معلومه که از زن مغرور و با کلاس خوشش میاد

2706