2703
2553
عنوان

به هم فکریتون نیاز دارم

119 بازدید | 10 پست

سلام من یه دختر ۱۷ ساله ام ۷ماهه که با یه پسر که دانشجو معلمه و ۲۰سالشه آشنا شدم پسر خوب و مهربونیه تو چند ماه تاحالا بدی ازش ندیدم تو ماه ۶بود که گفت پدر و مادرمون و در جریان بزاریم که هم و دوست داریم تا رابطمون تحت نظارت اونا باشه منم قبول کردم و خانواده هامون میدونند ما گفتیم که عقد کنیم تا بعد چند سال که درسمون و خوندیم بریم سر خونه زندگیمون ولی خانواده هامون میگن کوچیک هستید فعلا اینجوری بحرفید تا بعد ۳سال عقد کنید الان یه کمک می خوام که چجوری بهشون بگیم واقعا اینجوری بودن سخته چون همش نگران از دست دادن همیم و نمی تونیم تو درسامون تسلط داشته باشیم نمیدونیم چجوری اینارو بهشون بگیم خانواده هامون یه کم مذهبی و خود رای هستند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین دلیلی که اینجا اوردی بهشون بگو..به نظرم دلیل خیلی مهمیه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

حق با خانواده‌هاتون هست. اگر اینجوری براتون سخته (که حتما سخته منم بودم برام سخت بود ) رابطه را قطع کنید. خانواد‌ه‌ها باید از اول اجازه نمی‌دادند اینقدر زود شروع کنید. شما با این اوضاع فکری چه طوری می‌خواهی یک سال همه فکر و ذکرتو بگذاری برای کنکور؟ برای تحصیل اگر شهر دیگه دانشگاه قبول می‌شدی چی؟ می‌خواهی نره و گزینه‌ها رو روی خودت ببندی؟ توی ۱۷ سالگی هنوز هیچی از دنیا و آدم‌ها ندیدی. اگر معیارهات برای آدمی که می‌خواهی باهاش زندگی کنی عوض شد چی؟

بعد شما نه تنها الان، بلکه تا سال‌های طولانی امکان مستقل شدن از نظر مالی ندارید. خانواده‌ها باید خرج شما رو بدن که شما رابطه داشته باشید!! این کار کجای دنیاست؟ ازدواج فقط رابطه نیست. مستقل شدن هم هست و مطمئن دو تا آدمی که هر دو اینقدر بچه هستند اصلا نمی‌تونن توی این روزگار وانفسا مستقل باشند. وقتی دیگران به شما پول بدن هر روز دخالت هم می‌کنند. مطمئن باش به زودی این دخالت‌ها باعث دعوا می‌شه و رابطه‌تون سرد میشه. واقع بین باشید. الان وقت ازدواج و عقد شما نیست فقط خودتون را بدبخت می‌کنید.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2714

اگه مذهبین پیش یه مشاوره مذهبی برو و ازش بخواه اون با خانوادت صحبت کنه انشاالله قانعشون میکنه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

پسر بیست ساله هنوز راه طولانی داره تا خودش را بشناسه.. باید هنوز درس بخونه اصلا معلوم بشه توی زندگی کجای کاره؟ باید چند سال سابقه‌ی کار داشته باشه.دختر ۱۷ ساله که فقط نوجوانه. اینا سن عقد و ازدواج نیست. 

مثل این می‌مونه که منی که گواهی نامه ندارم نشستم پشت فرمون!! ولی همش استرس دارم منو بگیرن. برم اداره گواهی نامه بگم چون من استرس دارم همش به من گواهی نامه بدید. آخه این استدلال درست نیست. کار درست اینه که فعلا از ماشین پیاده بشیم و رانندگی نکنیم چون هنوز وقتش نیست.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
پسر بیست ساله هنوز راه طولانی داره تا خودش را بشناسه.. باید هنوز درس بخونه اصلا معلوم بشه توی زندگی ...

خب پسر ۲۰ ساله از الان کار دولتی داره 😐 استخدام رسمی اموزش و پرورش دانشجومعلمه منم که ۱۷ سالمه خب میدونم‌درک میکنم انتخابم نباید احساسی باشه