2737
2734

من که الان سر کلاسم 😢استادم همینجوری داره حرف میزنه برای خودش، یکی از بچه ها هم کنفرانس داره!! اومدم ردیف آخر نشستم انقققققد خواب میاد😴که حد ندااااره... 

پس کی تموم میشه برم خونه یه دل سیر بخوایم تا افطااااار 😋از ساعت8صبحه دانشگاهم😢

شما کجایین ‌‌‌؟ چیکار می کنین؟؟!! 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
بچمو خابوندم خودم اومدم تو اتاق نشستم گوجه سبز میخورم و نت گردی

وااااای نوش جونت به جا منم 2 تا بخووووور ☹️😋

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو مبل نشستم,منتظر شوهر جان بياد نهار بخوريم

گشنمه

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2738
سرکارم ولی بیکارم خخخ بعدش می رم خونه یکم استراحت کنم بعد حاضر شیم بریم افطار خونه خاله همسر جان

خوشبحالتون دعوتین پس... 

من دوباره ساعت6کلاس دارم تا 7 ونیم عصر 

8هم اذونه😢

دخترم رو پام خوابیده...خونه بابا جونم هستم....مامانم بنده خدا بهم سرویس میده😊

چه مامی مهربونی خدا خیرش بده 😍

2706