2726
عنوان

مهریه، مهریه، مهریه و باز هم مهریه!

2317 بازدید | 37 پست

توی یک سال، این دومین آشنایی من هست که به خاطر مهریه به هم میخوره!

مساله اینه که من همه حقوق ایشون (حق طلاق و... ) رو میخواستم بدم در مقابل مهریه، اما ایشون هم مهریه بالا میخواستن و هم حق طلاق و مسکن و....   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنم اگر با عشق ازدواج کنی این مشکلات پیش نمیاد. دخترا برای عشقشون فداکاری میکنن اما از خواستگار سنتی همه چی میخوان

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

سلام  من که دادم حق طلاق و نصف خانه  و بچه هام مواظبت کردم  تا فوق لیسانسش بگیره   نتیجش چی شد   ...بعد 23 سال زندگی مشترک و دو بچه   رفت طلاقش گرفت و مهریش گذاشت اجرا و همه چیزم توقیف کرد ......

تصورات ما از خودمان موجب پیدایش رفتارهایمان میگردد

اونایی که فقط آخر خطو میگن مثلا اینکخه طرف مهریه شو گرفت رفت چرا نمیگن چرا ...کدوم زنی زندگی بی درد مشترک دوست داشتنیش رو اونهمه بعد اونهمه زحمت ول میکنه میره!!!!! چرا نمیگین اون وسط چی شده ...خیانت ، تحقر و توهین دایمی، بی علاقگی مشکلات جنسی ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا چون راهش باز بوده تونسته خودشو نجات بده معترضین!

اونایی که فقط آخر خطو میگن مثلا اینکخه طرف مهریه شو گرفت رفت چرا نمیگن چرا ...کدوم زنی زندگی بی درد ...

هزاران زن بخاطر پول زندگیشون رو ول کردن و بعد سه ماه کل مهریشون رو گرفتن و رفتن،یه سری ب مشاور ها بزنید بپرسید ازشون

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
سلام  من که دادم حق طلاق و نصف خانه  و بچه هام مواظبت کردم  تا فوق لیسانسش بگیره &nbs ...

سلام هستی داداش

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
2706