2726
عنوان

اونایی که بچه هاشون بد شیر میخورن؟

541 بازدید | 25 پست

کی تموم میشه خسته شدم به خدا. فقط وقتی خیلی خسته باشه یا خواب باشه سینمو میگیره و قشنگ شیر میخوره. وقتی خیلی زیادی خسته باشه هم حال نداره بخوره. الان چهار ماهه درگیرم دیگه چهارم خرداد هشت ماهش تموم میشه.

آرزو دارم مثه مادرای دیگه بشینم راحت شیر بدم. ی مهمونی نمیتونم برم. همش دغدغه شیرشو دارم. تازه وقتی ام خسته اس باید راه برم و تکونش بدم وگرنه نمیخوره

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
😩😩😩😩همین حالا در حال ورز دادن و وارو زدن و کشتی گرفتنه دلم میخاد بیهوش شم

توام مشکل منو داری؟ به خدا دیونه شدم همه زندگیم و معضلم شده شیر خوردن این

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام مشکل منو داری؟ به خدا دیونه شدم همه زندگیم و معضلم شده شیر خوردن این

تا هشت نه ماهگی همش سرپا راه میرفتم 

حالا ازبس شیر میخوره الکی بخدا تموم بدنم درد میکنه مثل بچه ادم دراز نمیکشه بخوره 😩 شبهااااااااااا برام کابوسه ازبس شیر میخوره و وول میخوره و ....

2728
تا هشت نه ماهگی همش سرپا راه میرفتم  حالا ازبس شیر میخوره الکی بخدا تموم بدنم درد میکنه مثل بچ ...

من چیکار کنم که نمیخوره؟ تا نه ماهگی حل شد مشکلت؟

از الان معلومه بدغذا هم میشه بچه منم اذیت میکرد جوری که خیلی میخورد ول کن نبود وفقط رو پا میخوابید جوری که اینقدر سینه میگرفت نمیتونستم جایی برم..وبعدا هم خیلی بدغذا شده هیچی نمیخوره 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
غذا رو خوب میخوره تقریبا

خب دیگه مهم غذا خوردنش چون شیر تا یه مدتی میخورن بعد تمام.مال من که خیلی شیر میخورد الان غذا نمیخوره ..برا هر غذایی اه پیف داریم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خب دیگه مهم غذا خوردنش چون شیر تا یه مدتی میخورن بعد تمام.مال من که خیلی شیر میخورد الان غذا نمیخوره ...

آخه تا یکسال شیر اولویته گلم😢 ماه قبل نیم سانت فقط قدش بلند شد

2706