2726

ن بهتذین بیبی چک سرتین هستش

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

۳روزهه عقب انداختم زیر شکم تیرمیکشه سینه هام درد میکنه بخصوص سینه چپم تکرارادرار هم دارم پریروز بی بی چک زدم خیلی خیلی کمرنگ بود بازور میدیدمش امروز هم زدم همین طور خیلی کمرنگه توعکس حتی دیده نمیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مدیکورم خوبه

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2728
۳روزهه عقب انداختم زیر شکم تیرمیکشه سینه هام درد میکنه بخصوص سینه چپم تکرارادرار هم دارم پریروز بی ب ...

آزمایش دادی؟

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ممنون عزیز تو استفاده کردی ازش

اره گلم اصلا خطا نداره اینو کلا منبع جهانی هم نوشته بود

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
مامان کوچولو.راستی تو ی تاپیک دیدم انگار ناخواسته دوباره باردارشده بودی درسته؟

اره عزیزم 

نه میگم شاید منفی باشه

خب عقب انداختی برو بده 

چیکار کردی اخرش نگهش داشتی یا سقط کردی؟

نههه سقط شوهرم نذاشت ولی یه غلطایی کردم شوهرم سرکار بود اب زعفرون غلیظ درست کردم خوردم از دلدرد و کمر درددداشتم میمردم بعد دیشب رفتم سونو گرافی هیچ اتفاقی نیفتاده بود دکترم فهمید خاستم سقط کنم ولی چون شوهرم کلا نمیاد داخل اتاق سونو خداروشکرننفهید امروز خیلی حالم بهتره 

2706