1232
1226

مادرشوهرم وپدرشوهرم همش میگن بیا که فلانی خونمون مهمونه و اگه نرم میگفتن حداقل واسه جلو مهمونا میومدی که نگن اینا رابطشون خوب نیست 

بهم میگفتن میخوای بیا میخوای نیا واسمون فرق نداره و منم نرفتم مادرشوهرم مهمونی دور همی داشت من همونجا وقت دکترداشتم واسه دندونام واقعا واجب بود پدرشوهرم گفت هم میومدی خودتونشون میدادی میرفتی 😏😏😏

دلم نمیخواد برم خونشون اصلا فقط جلومردم صمیمین که کسی نگه رابطشون باهم بده 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

وقتی مهمون دارن برو و از محبت ظاهریشون لذت ببر

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

خخخ مادرشوهر منم هر وقت مهمون داره به من میگه بیا. بجز اون دوس نداره برم خونش. منم نمیرم. فقط واسه همون مهمونی ها میرم. مثل مهمون هم رفتار میکنم

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏    متولد ۸۲ نیستم😐
1213
1167
خخخ مادرشوهر منم هر وقت مهمون داره به من میگه بیا. بجز اون دوس نداره برم خونش. منم نمیرم. فقط واسه ه ...

من موقع مهمونیا میرم کمک میدم ولی انقدر زرنگن بعضی مهمونا میان میگن روشا برو بشین که نگن نیگا چقدرازعروسشون کارمیکشن منم عین منگلا میگم چشم ومیشنم ولی مهمونای دیگه همه کارمیکنم

اخه بدم میاد انقدرالکی جلومهمون خودشونو فرشته نشون میدن ازمن تعریف میکنن 

گور سرشون. تو هم جلو مهمون سرد برخورد کن بفهمن. یا اینکه یه پوز خند بزن و خلاص

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏    متولد ۸۲ نیستم😐
چه زن عموی خوش شانسی داری پس

وای اره نمیدونم چجوری انقدر دوسشون داره واسه بچه هاشون لباس میخره شاید بگم تمام لباسای دخترخاله شوهرمو براش عموم میخره دروع نگفتم مدام میگه بیاین خونمون دلمون تنگ شده میگم خب چرا بمن نمیگع چرا وقتی من یه ماه نرفتم بخاطر درسام نیومد یه سربزنه

1220