موضوع بحث

خلاصه ی قسمت آخر سریال از بوسه تا عشق

6193 بازدید | 8 پست
کنان و لامیا مخفیانه صاحب یه فرزند میشن کنان با جاویدان ازدواج میکنه لیلا میمیره جمیل عاشق لامیا میشه و ازدواج میکنن و کنان از شدت عشق خودکشی میکنه.
همسرم تمام هستی و عشق منه
1391/11/18
|
13:59
واااااااای چقد مسخره


وسایل آرایشی بهداشتی مجوز دار -برقی گارانتی دار - بدلیجات شیک و زیبا -لباس زنانه اصل ترک 

ببین الان لامیا از کنان حامله شده یا نه ؟
آخر همه سریال های ترکی باید خودکشی باشه
این سریال بر اساس یه رمان معروفه نویسنده این کتاب یکه از نویسندگان معروف درام در ترکیه است و کتاب های زیادی در ترکیه نوشته است این داستان چهار تا شخصیت اصلی داره :کنان , لامیا, سمیل و کاویدان.

حسین کنان موزیسین موفقی است که کودکی تلخ و همراه با فقری داشته است پدر او در زندان خودکشی کرده و دایی اش او را بزرگ کرده است. او در ابتدا عاشق دختری به نام لیلا می شود ولی او را ول می کند تا به سفر دور دنیا برود تا ویالونیست معروفی بشود و در این فاصله سمیل پسر دایی اش با لیلا ازدواج می کند. لیلا سمیل رو دوست نداره و سمیل منتظر روزی است که لیلا کنان رو فراموش کنه و عاشقش بشه.

نقش اصلی سریال از بوسه تا عشق دختری به نام لامیا است که عاشق کنان و هنرش می شود و همیشه از او حمایت می کند والدین او هم مرده اند و او با فامیلش که با او مثل یک خدمتکار رفتار می کنند زندگی می کند. کنان با اینکه عاشق لامیدا است اما نمی خواهد سطح اجتماعی پایین او به شهرتش ضربه بزند و همیشه لامیدا را ااز خود دور می کند. سر انجام کنان با کاویدان ازدواج می کند. او دختر یک خانواده ثروتمند و تاجر است اما در روز عروسی همش چهره لامیدا را به جای عروس می بیند.

لیلا که با سیمیل ازدواج کرده بود می میرد و سمیل عاشق لامیا می شود . کنان پنهانی از لامیا صاحب یک دختر می شود در نهایت سیمیل با لامیا ازدواج می کند و کنان از شدت عشق خودکشی میکند.

برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید


بیچاره جمیل همیشه ته مونده خوره کنانه....خخخ..اون از لیلا ..اینم از لامیا که جفتشون به جمیل میرسه..
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....
ارسال نظر شما