2410
2553
عنوان

تزریق چربی گونه

216 بازدید | 17 پست

بچه ها من قراره تزریق چربی گونه انجام بدم کسی هست انجام داده باشه چجوریه ؟ چربی از بدن میگیرن درد داره؟بیحسی میزنن یا بیهوش میکنن

واسه رسیدن من به عشقم یه صلوات بفرستین😞

وااای خوشبحالت😍😍

فکر نکنم درد زیادی داشته باشه..خیلی خوشکل میشه اگه دکترت خوب باشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

دکتر ب خواهرم گفته بود چربی از ران بهتر از شکمه چون چربی شکم زود جذب میشه 

و اینکه فکر کنم چربی زودتر از ژل جذب شه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وااای خوشبحالت😍😍 فکر نکنم درد زیادی داشته باشه..خیلی خوشکل میشه اگه دکترت خوب باشه

واقعا خوب میشه؟ همه ته دلمو خالی میکنن میگن اشتباهه نکن بد میشه عصبیم کردن

دکتر ب خواهرم گفته بود چربی از ران بهتر از شکمه چون چربی شکم زود جذب میشه  و اینکه فکر کنم چرب ...

آخه ژل سرطانزاس باز چربی از بدن خود ادمه

واقعا خوب میشه؟ همه ته دلمو خالی میکنن میگن اشتباهه نکن بد میشه عصبیم کردن

نخیر خیلی هم خوب میشه یه حالت زاویه دار به چهره ات میده ...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714
از من میشنوی انجام نده , تزریق چربی دوره نقاهتش طولانیه ورم و کبودیش زیاده, بعدم ممکنه متقارن نباشه ...

واقعا؟؟ نمیدونم بخدا گیج شدم

آخه ژل سرطانزاس باز چربی از بدن خود ادمه

نشنیده بودم 

ان شاالله که همون بشه که میخوای 🌹

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
فدات دعا کن خوب شه

حتما میشه با انرژی مثبت برو حالا ک انتخاب کردی نهایتش یه ترمیم میخواد 

هزینش چقدر میشه گلم ؟

2706