2703
2553

من قبلا تویه شرکت کار می کردم که باهمه اخلاقای مدیراش اشنابودم وبعصیاشون خوب نبودن ،بعدش ازشانسم یکی ازفامیلامون که خانمه اتفاقی اومد شرکت ماواسه کار که اغازبدبختیم بودچون بدم میومد ازش و افاده داره،من ازاونجا استعفادادم چون خسته بودم و اینم اومده بود شرکت ما،الان دوستم که اونجاکارمیکنه میگه بیاشرکت دوباره، دارن نیرومیگیرن همه مدیرای اونجا عوض شدن ولی فامیلتون هس اینجا و ازمدیرای اینجاشده منم جاخوردم گفتم همون فامیلمون ک ننیتونست حرف بزنه ،دوستان شک دارم برگردم اخه ازاین فامیلمون خوشم نمیاد اگه کارم نتونم خوب انجام بدم و بگن بروخونت یا هرچیزی ابروم میره جلوش، اون هم که الان مدیر شده و مقامش از من بیشتر شده😔شمابودی برمیگشتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نوچ...وایمیستادی کارتو انجام میدادی چرا استعفا دادی...فقط بخاطر کسی ک دوس نداری  

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

بستگی داره اگ اینده کارت خوبه وحقوقش خوبه برگرد و بیخیال این و اون

ولی اگ زیاد کارخوبی نیست ولش کن

حقوقت چقده؟ببخشید اینومیپرم؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

شما با سابقه و چندسال کار بیشتر بخاطر افاده یکی دیگه استفا دادی!!!اگه یکم از حاشیه میومدی بیرون شاید الان جایگاهت مثل اون بود.الانم تا با خودت کنار نیومدی ک کار و فامیل بودن بحثش جداست و خواه ناخواه الان مقام اون بالاتره نرو هروقت تونستی مرز قائل شی ک خودت اذیت نشی برگرد سر کار 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2714
بستگی داره اگ اینده کارت خوبه وحقوقش خوبه برگرد و بیخیال این و اون ولی اگ زیاد کارخوبی نیست ولش کن ...

خواهش میکنم. برجی ۴۰۰ ثابت با پورسانت که تلاش کنی همون ۷۰۰ ۸۰۰ میگیری

شما با سابقه و چندسال کار بیشتر بخاطر افاده یکی دیگه استفا دادی!!!اگه یکم از حاشیه میومدی بیرون شاید ...

من درسته قبلتر از اون اونجا بودم ولی جاخوردم چجوری ب اینجا رسید بدشانسیه اومده شرکت ما

آره عزیزم اگه بخاطر یه فامیل همکار بخوای جا بزنی که فردا تو زندگی کم میاری ....برو و با اعتماد بنفس ...

خب اگه ی وقتی خوب کار نکنم و اخراج شم ابروم میره توفامیل😔 

2706