2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وازلین که نه یه پماد واسه لاغری بود میزدم نایلون پیچ میکردم میرفتم باشگاه و پیاده روی،فوق العاده بود خیلی تاثیر داشت البته رژیمم بودم کلی کم کردم و خوش فرم شده بودم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2720
عزيزم خود پیاده روی خوبه. ولی بهترین راه برای کوچک کردن شکم اصلاح سبک زندگی و رعایت رژیم غذایی هست ب ...

من خیلی لاغرم فقط شکم غذامم با کالری شماری ی مدت اندازه گرفتم بیشترین کالری ک خوردم ۱۲۰۰ بوده

آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالا آزادی قسمت همه
2714

اگه میخوای شکمت اب بشه بعدهروعده غذایی یکم ابغوره بخور،ی ماهه شکمت میشه عین کتاب

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706