2410
2553
عنوان

3000صلوات هدیه به حضرت خدیجه

111 بازدید | 20 پست

سلام دوستان سه هزار صلوات هدیه به حضرت خدیجه و ظهور اقا امام زمان تاپایان امشب وقت دارید برای حاجت روایی خودتون وجمع.  

هرچقدرمایلید صلوات بفرستید و تعدادشون وبنویسین 

انشالا همه حاجت روابشن التماس دعا 

منم ۵۰۰ تا میفرستم

التماس دعا

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من 100تا .ترا خدا برام دعا کنید .مشکلاتم حل شه یکیشم بچه دار شدن تا الان سه بار سقط کردم سنمم بالاست ...

انشالا حاجتتون وخدا میده عزیزم ب حق همین ماه عزیز وامروز هیچ موقع ناامید نشو 

منم ۵۰۰تامیفرستم عزیزم التماس دعا❤

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2714

خیلی گرفتار شدم تو رو خدا دعام کنید.

300تا میفرستم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2706