2726

سلام

برای آنومالی ک رفتم نوشته بود جفت لولایینگ و پایینه دکترم استراحت مطلق داده و دوهفته ای کلا مطلق بودم نه نزدیکی داشتم نه پله بالا پایین کردم...دیروز ولی یکم پیاده رویم و پله بالاپایین کردنم زیاد بود😑از سر اجبار و ناچاری....بااین اوصاف من چیکار کنم آخه😑کسی بوده استراحت نکنه جفتش بالارفته باشه؟؟؟

چن روز دگ هم اساب کشی دارم به واحد روبروییمون...😑خداروشکر خون و لکه نمیبینم فقط شکمم و زیر شکمم تیر میکشید دیشب....

تمومِ زندگیم دخترم👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو ان تی جفتم پایین بود  تا الان که استزاحت کردم تقریبا ، یکشنبه آنومالی دارم ببینم رفته با ...

حتما بالا رفته....

اونایی که ان تی پایین بوده آنومالی میره بالا....ولی آنومالی پایین باشه بعید میدونم من بره بالا....😭

تمومِ زندگیم دخترم👪

حتما چند تا کارگر بگیر برای چیدن وسایل خونه ت

فعالیت هم نکن که این چند ماه رو به سلامت بگذرونی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

سلام منم جفتم پایین بود تاماه هشت بعد درست شد مثل شما بودم دکتر نگفت استراحت مطلق ولی گفت نزدیکی نکن که نمیشد من فقط ازدسشویی فرنگی استفاده میکنم همه کارامو خودم انجام میدم 

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده
سلام منم جفتم پایین بود تاماه هشت بعد درست شد مثل شما بودم دکتر نگفت استراحت مطلق ولی گفت نزدیکی نکن ...

خیلی سخته واقعا افسردگی میگیره آدم....ان شاءالله بسلامتی بغل بگیری نی نی رو💕

تمومِ زندگیم دخترم👪
خیلی سخته واقعا افسردگی میگیره آدم....ان شاءالله بسلامتی بغل بگیری نی نی رو💕

آره خیلی آدم استرس میگیره فدات عزیزم انشاالله نی نی شمام به سلامتی به دنیا بیاد

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده