2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بازاریابی اینترنتی بادران پنبه ریز بیز و...

شعلی نداری 

از نظر ارتباط و گفتگوی کلامی عالی هستی یعنی ارتباط اجتماعی 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
نرو همش الکیه؟ چه شرکتی میخوایی بری؟

بیز نه حتی جلسه معارفه هم نرفتم نمیدونم سودش چیه که دوستم تازه چند ماهه رفته، بله منم شنیدم خیلیا هم ضرر کردن بخاطر همین هم نرفتم

بیز نه حتی جلسه معارفه هم نرفتم نمیدونم سودش چیه که دوستم تازه چند ماهه رفته، بله منم شنیدم خی ...

تو شهر ما که کلا بیز جم شد و تموم

ولی همش سرکاریه و ضرره

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
نرو خیلی مزخرفه من و شوهرم بیز رفتیم بزور تونستم شوهرم و قانع کنم که اینا فقط دارن پول مارو بالا میک ...

مرسی من دوستم چند ماه پیش گفت بیا نرفتم چون تو اینترنت همش ازش بد میگن دوباره بمن گفت با شوهرت بیا گفتم دیگه تصمیممو گرفتم نتوررک نمیام موندم چه سودی براش داره که این چند ماه مونده!آخه از کارش راضی بود

مرسی من دوستم چند ماه پیش گفت بیا نرفتم چون تو اینترنت همش ازش بد میگن دوباره بمن گفت با شوهرت ...

سود که چ عرض کنم بس که رو مغز ادم کار میکنن به این باور میرسه که خودش بهتر از بقیه ست و چنان سودی دراینده نصیبش میشه که اطرافیان حسرتش و میخورنن خودشون و مسخره کردن با فرمولاشون و شعارهاشون مگه چ سودی برا شوهرم داشت وقتی بشون چسبیده بود من اصلا نتونستن رو مغزم کارکنن ازهمون اول تو دلم بشون بدو بیراه میگفتم ولی مجبور بودم برم چون زیر مجموعه شوهرم بودم اخر سر طاقتم تموم شد و زدم بیرون بعد شوهرم متوجه حرفم شد