2726
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7621 بازدید | 134 پست
اصطلاح کتک برای حیوونه؟🤔البته اونی که شما گفتی خر و میزنن تا راه بره اسمش کتک نمیشه.

شاید اصطاح درست نباشه اما بعضی ها همینچین بد برخورد میکنن که انگار خودشون فرشته هستند.بعضیها شورش درمیارن خداوکیلی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
غلط کنم منم فقط  داشتم میگفتم چه جوری متاثر از شرایط تا این حد وحشی شدم

اینم توجیهه . اکثر هم نسلهای ما تو همین شرایط بزرگ شدن ولی الان اینطور با بچه هاشون رفتار نمیکنن . تو ذهن خودت همه ی توجیهاتو باطل کن . تو به هیچ دلیلی حق نداری به جسم بچت تعرض کنی . اصلا گور پدر علم روانشناسی ... 

قبلا تاپیک زدی زدم تو گوشش قرمزم نشده . الان زدی دماغشو خون انداختی و تازه فکر میکنی محکمم نزدی !! قدم بعدی چیه ؟!!پاره کردن پرده ی گوش ؟! ضربه مغزی کردن ؟! قتل بچه ؟!  

من یکی رو میشناسم ده پونزده سال قبل با یه پس گردنی بچشو کشت . زد پس سرش بچه با سر خورد تو آسفالت و تمام .  

اگر واقعا رو رفتارت کنترل نداری برو دکتر و دارو مصرف کن . اون بچه قرار نیست تاوان مشکل عصبی شما رو بده

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکشتت حیون ازار😅😅

اخه همچین بعضیها گارد خوبی و مهربونی میگیرن که آدم حالش بهم میخوره.حالا یکی به همون آدم بگه تو که مهربونی 100 تومن پول بده بمن خودشو میزنه به کوچه علی چپ.همه شدن فقط دروغ فقط ریا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

بچه ها واقعا بجای اینکه بحث کنین و بگین چرا حیوونو میزنین بگین تو اینجور مواقع شما چه جور با بچه هاتون رفتار میکنین راهکار بدین

منم میدونم کتک بده میدونم عواقبش چیه

بخدا از شدت ناراحتی برای دخترم قلبم درد گرفته حالم بده 

میخوام بدونم شما که بت شیطنت ها و لحبازی های بچه هاتون چیکار میکنین

واقعا دوس دارم با مادرایی حرف بزنم که تا حالا هرگز بچشونو نزدن و بگن رفتارشون موقع  خرابکاری بچه ها چیه بیاین به جای سرزنشم از خودتون بگین تا یاد بگیرم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
شاید اصطاح درست نباشه اما بعضی ها همینچین بد برخورد میکنن که انگار خودشون فرشته هستند.بعضیها شورش در ...

عزیزم کسی که بتونه حیوونی که مظلومه و هیچ دفاعی نداره بزنه حتما میتونه بچه رو هم بزنه‌.این اصطلاحا باید یجا دیگه استفاده نش .کسی حق نداره هیچ آسیبی به هیچ چیزی بزنه چه به بچه خودش چه به هر موجود زنده ایی🌷قطعا اون ادم سلامت روان نداره.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇

من پسرم شش هفت سالش بود تازه بچه دومم اومده بود و خونمون رو جابه جا کرده بودیم کلا اعصابم درست نبود وپسرمن ازوناس که دیوار راست میره بالاو بازیگوش تاهشتاد درصد 

خلاصه توخونه جدید چندباری اذیتم کرد دوسه دفعه تنبیه بدنی ولی به خون و ..نرسید اینقدری که حس کردم دردش اومد 

بارچهارم که زدمش دیدم داره میخنده 

دیگه تنبیه بدنی با عصبانیت نکردمش چون واقعا دیدم براش عادی شده ومن ادم بدم که  کنترلی ندارم وبازور میخواستم مطیع خودم بکنمش ...

وتا الان که هشت سالشه کتکش دیگه نزدم ولی خب یه موقع دستشو میگیرم میبرمش تو اتاقش میگم اینجا بمون بیرون نیا 

یا ازگوشی محرومش میکنم یاتی وی نمیزارم ببینه یا قول جایزه میدم ولی زدن به عنوان تنبیه ندارم ....خداروشکر 

گ

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
باشه ممنون عزیزم...حتما رو خودم و اعصابم بیشتر کار میکنم

سلام عزیزم ، هر وقت دستت میبری بالا برای زدن یه. لخظه فکر کن اگه خ ای نکرده یه اتفاقی براش بیفته و دیگه نباشه ، انوقت چقدر دبت یرای همین نازسگاری هاش تنگ میشه ، من مادربزرگم همیشه میگه حکم بچه تا هقت سالگی مثل حکم پادشاهه یعنی باید یه جور ی باهاش کنار بیای، ولی کار درست بهش گوشزد کنی

قبل از مادر شدن اول با خودتون کنار بیایید ببینید میتونید با بچه  شیطنتش و بازی گوشی هاش بسازید یا نه میتونید دنیا رو از نگاه اون ببینید میتونید اندازه اون بچه باشید اگر نه پس تا زمانی ک از نظر روانی حاضر نیستی مادر هم‌نشو چون دنیا رو از دید بچه نمیتونی ببینی اگه و باعث ازار و اذیتش میشی 

مادرم یه حرف خیلی خوب میزنه میگه خدای بچه مادرش هست چون همه چیزو از اون میخواد و پیش اونه ک احساس امنیت میکنه حالا ببین تویی که خدارو میشناسی خوشت میاد همچین بزنتت ک از دماغت خون بیاد؟؟؟

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
سلام عزیزم ، هر وقت دستت میبری بالا برای زدن یه. لخظه فکر کن اگه خ ای نکرده یه اتفاقی براش بیفته و د ...

دیگه اینکارو نمیکنم همینجا قسم میخورم و قول میدم دیگه بچمو نزنم 

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

دیگه اراده کن و نزنش ،میدونی تو بزرگسالی چه ضربه ای بهش وارد میشه،من یه دخترعمه دارم همسنمه وقتی بچه بودیم عمه ام بصورت دیوانه وار میزدتش بعد زدن هم پشیمون میشد ومیگرفت نوازشش میکرد و بیشتر توجه بهش میکرد،دخترعمه منم شرطی شده الانم که ازدواج کرده شرطی شده عمدا کاری میکنه شوهرش به جایی برسه بزنتش و بعد ازش محبت ببینه ،نکن اینکارا رو 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
من هم خیلی عصبی و پرخاشگر و بی تحمل بودم البته دست بزن ندارم اما دعوای بددد میکردم روانپزشک رفتم قرص ...

میترسم قرص بخورم بدتر بشم 

بچه ها واقعا بجای اینکه بحث کنین و بگین چرا حیوونو میزنین بگین تو اینجور مواقع شما چه جور با بچه هات ...

من توی دلم ب خودم و روزگار فحش میدم تا عصبانیتم خالی شه،میرم ب یه کاری مشغول میشم ک نبینمش🤯 ولی نمیزنمش و داد هم نمیزنم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2706