2726
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7606 بازدید | 134 پست
وقتی میگی همه میزنن ...  شیطونه ...  و... یعنی توجیه کردن

غلط کنم منم

فقط  داشتم میگفتم چه جوری متاثر از شرایط تا این حد وحشی شدم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
منم پیش همچین مشاورایی رفتم که با شوهر سابقم ازدواج کردم و خودمو بدبخت کردم!!!

بچه ها میدونم این کار هیچ توجیهی نداره. خودش خیلی ناراحته انشاالله که دیگه دست روش بلند نمیکنه. بهش راهکار بدین که به بچه هم کمک کرده باشیم 😉

تظاهر میکنم به زندگی کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پیش همچین مشاورایی رفتم که با شوهر سابقم ازدواج کردم و خودمو بدبخت کردم!!!

ببخشید مگه مشاور چی گفت بهتون؟ 

منم رفتم با یه خاستگاری مشاوره بعد تنهایی به مشاور گفتم احساس میکنم این پسره تو باغ نیست و خیلی پرته حس میکنم به بلوغ فکری نرسیده گفت حالا باهاش حرف میزنم نتیجه رو میگم 

دست آخر با اینکه پسره ولی جفنگیات گفت و جواب بعضی سوالارو اصلا نمیدونست یا سوال یادش میرفت مشاور گف به بلوغ فکری رسیده آمادگی زندگی مشترکو داره 😕😕

نمیدونم رو چه حسابی 😂😂😂😂

هرچه در جستن آنی؛ آنی🙄
2728
سن شکل گیری شخصیتی و درونی بچه از یک تا یه سالگیه. دوران حساسی هست با توجه به الگوها و رفتارهای اطرا ...

باشه ممنون عزیزم...حتما رو خودم و اعصابم بیشتر کار میکنم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
هرکی حیونی مثه خرو بزنه از خر هم خر تره آخه چرا باید زبن بسته رو زد تا حرکت کنه یه لمس یا یه کف دست ...

بابا اصلا همه شما آدم امثال من حیوون.متاسفم برای بعضی آدمها که الکی ادای روشنفکرارو در میارن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
حالا من فک کردم یه سیلی زدی رو دستش. توروخدا چجور دلت اومد بزنی بینیش خون بیاد. وقتی عصبی شدی برو ی ...

فعلا نمبتونم برم بیارمش حالم خیلی بده گریه امونم نمیده برا خودم آرزوی مرگ میکنم 

اینکه بعدش بغلم کرد و بوسم کرد بیشتر زجرم میده

ول کن استارتر جان اینجا گویا همه فقط بچه هاشون ناز میکنن فقط این تویی که میزنی این منم که حیوون میزنم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
وای عجبااااا این ی اصطلاح....خدایی درسته بعضیها میخوان آدم قورت بدن.اعصاب ندارن بعضیها خداوکیلی

اصطلاح کتک برای حیوونه؟🤔البته اونی که شما گفتی خر و میزنن تا راه بره اسمش کتک نمیشه.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
بچه ها میدونم این کار هیچ توجیهی نداره. خودش خیلی ناراحته انشاالله که دیگه دست روش بلند نمیکنه. بهش ...

بله اومدم راهکار بگیرم وگرنه هزار برابر این سرزنشا رو خودم به خودم کردم 

وای بخدا همه ی این روشها رو بکار گرفتم خیر سرم خود خرم مشاورم از پرت هواسش به یه چیز دیگه،محروم کرد ...

خب از یه چیزی بترسونش مثلا بچه خاله من از نون خوشکی میترسید خخخ بعد تا حرفشو گوش نمیداد میگفت نون خوش اومد ببرتت بعد شری میومد من نوزم از جن مبترسیدم تو بچگیم 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
وقتی دستتو میبری بالا رو بدن خودت فرود بیار اون ضربه ای که میخوای به بچه وارد کنی رو به خودت بزن

یاعلیییی😨😨😨😨

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

نصف کسایی که اینجا دارن میگن نزن گناه داره خودشون تو شرایط تو باشن بچه شون هزار برابر میزنن.از کیا کمک میخوای تو اخه.

2706