2733
2734
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7644 بازدید | 134 پست
بعد بقیه میگن وووو حالا خوب تو نمیزنی که خواهدشوهرم میگه جا من بودی چه میکردی میگه ماها رو ببین اگه ...

منم. الهی بمیرم 

تازه فقط نوزده ماهشهر پسرم انقدم مهربونه بعدش دوباره میاد بوس بغلم می‌کنه آخه خیلی خوشگله مهربونه اما 

منم خودم درس خوندم  خیر سرم روانشناسی هیچ کسی هم کتک مارونمیزد وکلا تو سیستم تربیتی مون کتک زدن بچه معنا ندارد اما چند بار میگم نکن خودشم می‌دونه ومیفهمه اما انجام میده واقعام باهوشه منم چندتا میزنم به پوشکش چند بار تا حالا شده یا یه وقتا به دست یا پاهاش اما به خودم قول دادم ولی بازم تکرارشد الان فلوکستین میخوام بخورم هفته دوبار واین که عصبی روی یه  چیزی مثل بالشت  انژری تخلیه کنم تازه داد بیدارم میکنم ولی از این به بعد هر روز اعصابم خوردباشه  قبلش فلوکستین میخورم آخه خیلی تاتیر گذار رواینده وروحیه بچه 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقعی که اعصابت خورد شد یه نفس عمیق بکش یه لیوان اب بخور باارامش اعصابت خوب میشه بعدم به دخترت بگو ک ...

وای بخدا همه ی این روشها رو بکار گرفتم خیر سرم خود خرم مشاورم

از پرت هواسش به یه چیز دیگه،محروم کردن،جایگزین و....هزار روش دیگه استفاده کردم اما وقتی بچه لج کنه هیچ فایده ای نداره

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
2731
اصلا توجیه نمیکنم اره خیر سرم مشاوره خوندم ولی بقران منم دلم نمیخاد بزنم من مادرشم و ییشتر از همه ی ...

وقتی میگی همه میزنن ... 

شیطونه ... 

و... یعنی توجیه کردن 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
دوست عزیز باید پاکسازی کنی وگرنه این حالت تا ابد باهات میمونه

چه جوری؟

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
اصلا توجیه نمیکنم اره خیر سرم مشاوره خوندم ولی بقران منم دلم نمیخاد بزنم من مادرشم و ییشتر از همه ی ...

بیخیال کتک مادر گله هرکی نخوره خله همنون کتک خوردیم الانم هیچیمون نشده ولی سعی کن رو خودت کار کنی نزنیش یا کمتر بزنی و در مواقع ضروری منم دارم همینکارو میکنم. اینجا مشکلتو نگو همه روانشناسو مدعی حقوق کوک هستن🤣😭🤣🤣🤣

تو بیوش زده لیسانس مشاوره 😐  بعد داره شیک و مجلسی شکنجه ی بچشو توجیه میکنه . گل بگیرن در اینج ...

منم پیش همچین مشاورایی رفتم که با شوهر سابقم ازدواج کردم و خودمو بدبخت کردم!!!

2738

حالا من فک کردم یه سیلی زدی رو دستش.

توروخدا چجور دلت اومد بزنی بینیش خون بیاد. وقتی عصبی شدی برو یه اتاق دیگه یا سریع برو اب بخور صلوات بفرس اون شیرینی بچتو یادت بیار دیگه نمیزنی.

میدونم خیلی ناراحتی ولی ناراحتی تو اون خلا روحی بچتو که تو اینده باهاش درگیر میشه پر نمیکنه بچه رو پرخاشگر میکنی همین زدنت باعث شده لج کنه گوش نکنه به حرفت. هنوزم دیر نشده برو یدونه بستنی خوشمزه بخر برا دخترت برو از پیش مامانت بیارش از امروز یه زندگی بدون کتکو شروع کن. موفق باشی عزیزم

تظاهر میکنم به زندگی کردن
کتک واسه حیووونه؟؟؟؟؟حیوون چرا باید کتک بخوره زبون بسته😕😕😕😕

واااا این ی اصطلاح بعدشم مگه حیوونی مثل خر نمیزنن با چوب تا حرکت کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ممنون عزیزم...حرفات عالی بود واقعا دنبال همچین نظری بودم مرسی که درک کردی بخدا خودم اشکام برای لحظه ...

سن شکل گیری شخصیتی و درونی بچه از یک تا یه سالگیه. دوران حساسی هست با توجه به الگوها و رفتارهای اطرافیاانش بِیس زندگیش شکل میگیره. تو از الان تلاش کن تا دنیا رو جای قشنگتری برای زندگی ببینه. اون به هرحال کودکه لذتش رو میبره از زندگی ولی لجبازیهاش احتمالا دلیلش همین رفتاره تو هست‌ کمش کن اونم قدم به قدم باهات همراه میشه.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
امثال شما مادرا ببخشدااا مشکل روحی روانی دارید وگرنه میدونستی کتک مال حیوون.میدونی چقدر حسرت بچه تور ...

کحا گفته کتک ماله حیوونه؟؟؟؟اون حییون درد و حس نمیکنه؟؟احساس نداره؟؟تو چه قرنی گیر کردی که این حرف و میزنی؟؟نفس کتک زدن اشکال داره چه حیوون بی زبون باشه چه بچه ادم.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
کحا گفته کتک ماله حیوونه؟؟؟؟اون حییون درد و حس نمیکنه؟؟احساس نداره؟؟تو چه قرنی گیر کردی که این حرف و ...

وای عجبااااا این ی اصطلاح....خدایی درسته بعضیها میخوان آدم قورت بدن.اعصاب ندارن بعضیها خداوکیلی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ببخشید میپرسم شوهرتون راضی هستن از رشته تحصیلیشون؟

بله خدا رو شکر .به رشتش خیلی علاقه داره

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
واااا این ی اصطلاح بعدشم مگه حیوونی مثل خر نمیزنن با چوب تا حرکت کنه

هرکی حیونی مثه خرو بزنه از خر هم خر تره آخه چرا باید زبن بسته رو زد تا حرکت کنه یه لمس یا یه کف دست هم کفایت میکنه واسه حرکت الاغ نه زدنش

2706