2726
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7626 بازدید | 134 پست

همونو میبینی حرف گوش نمیده دستشو بگیر به زور بیارش تو...  اما نزن هر چی بیشتر کتک بخوره پرو تر و حرف گوش نکن تر میشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سعی کن خودتو کنترل کنی یبار خونه مادرشوهرم بودیم دختر خوهرشوهرم رفت بالای اپن شیر آبو باز کرد رو ا ...

خخخخخ این بچه دیگه نفهم بوده جوره دیگه ای متوجه نمیشد خخخخخخخ

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی دستتو میبری بالا رو بدن خودت فرود بیار

اون ضربه ای که میخوای به بچه وارد کنی رو به خودت بزن

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
2728
عزیزم زدن مخربه و فقط و فقط یه عادته اگه بچت عادت کرده تا کتک نخوره کاری که میخوای رو انجام نده خیلی ...

ممنون عزیزم...حرفات عالی بود واقعا دنبال همچین نظری بودم مرسی که درک کردی بخدا خودم اشکام برای لحظه ای بند نمیاد واقعا نمیخواستم اینجوری بشه😭

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
شما روانشناسی خوندی؟؟؟

من نه ولی همسرم روانشناس کودک و نوجوان هستن  . از استاد ایشون نقل قول کردم 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
ممنون عزیزم...حرفات عالی بود واقعا دنبال همچین نظری بودم مرسی که درک کردی بخدا خودم اشکام برای لحظه ...

غصه خوردنو بزار کنار بالاخره کاریه ک شده انشالله از این ب بعد دیگه تکرار نمیشه فقط رو خودت کار کن

عکس پروفایلت خودتی؟

نه

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

دختر بچه ها معمولا خیلی بیش از اندازه نق نق میکنن ...من نمیگم کارت درست بوده ولی از کوره آدم واقعا درمیره ...بچه جاریم تا کوچکترین حرف و شوخی  میگی دهنشو یه وجب باز میکنه شروع به گریه کردن میکنه

من خودم تا حالا کسی رو نزدم حتی شیطونترین ها رو اما در برابر این بچه دلم میخواد بزنمش خونی بشه ...

مادرش به شدت آروم و بی صداس این نمیدونم چشه

چه جالب اونوق تاثیر بدی رو روحیه ی بچه نداره؟؟؟

نمیدونم  ی ضربس دیگه 

به جاش بچمو نمیزنم دیگه

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
اره بازم بهم گفت دوست دارم مامان آتیش گرفتم دلم میخاد سرمو بزنم تو دیوار نمیدونم چرا موقع عصبانیت ن ...

موقعی که اعصابت خورد شد یه نفس عمیق بکش یه لیوان اب بخور باارامش اعصابت خوب میشه بعدم به دخترت بگو که اینکارو نکن و دیدی اگه انجام نداد یه سوایلی که خیلی دوسش داره یا اسباب بازی چیزی اونو ازش بگیر بگو تا بچه خوب نشی بهت نمیدم حتی اگه شده یه هفته بهش نده ولی اینجوری بخاطر اون وسیلش خوب میشه حرفتو گوش میده 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2706