2726
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7624 بازدید | 134 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا از دماغش خون اومد /منم بعضی وقتا اعصبانی میشم میزنم ولی نه دیگه در این حد

خیلی محکم نزدم اصلا نمیدونم چطور دماغش خون اومد

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
2728

حتما برو مشاور

شرمنده ولی یه طفل معصوم رو عصبی و پرخاشگر نکن مثل خودت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
بعد بقیه میگن وووو حالا خوب تو نمیزنی که خواهدشوهرم میگه جا من بودی چه میکردی میگه ماها رو ببین اگه ...

اخه الهی دخترم هست خداایش دخترا کم درد سر دارن تو بزرگسالی که الانم تو بچگی تو میزنیش

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
بعد بقیه میگن وووو حالا خوب تو نمیزنی که خواهدشوهرم میگه جا من بودی چه میکردی میگه ماها رو ببین اگه ...

آخه طفلی۳ سالشه. شما چیکار اون داری.بچه عقده ای میشه هی بزنیش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ب این فک کن ک اون بچه رو تو خاستی ک ب دنیا بیاد و تو باعثش شدی و اینکه اون جز پدر و مادر پناه دیگه نداره. من خودم مخالفم اما شوهرم و خانوادش کتک میززن بچه رو. نمیدونم از دست شوهر چیکار کنم 

حتما برو مشاور شرمنده ولی یه طفل معصوم رو عصبی و پرخاشگر نکن مثل خودت

دلم براش می سوزه نمیدونی دخترم چقد ناز و معصومه ...وقتی زدمش هم باز اومد تو بغل خودم .

.حتی بوسم کرد اروم بشم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
بچه سه ساله رو طوری زدی ک دماغش خون اومده تازه خاهر شوهرت میگه تو نمیزنی ؟!!!!!!!!!! ببخشیدا شما کج ...

متاسفانه توی فامیل اکثرا بچه رو برای تنبیه میزنن 

یه استاد روانشنانپزشک میگفت اگر موقع کتک زدن بچه ها ازشون اسکن مغزی بگیرن وبه والدین نشون بدن که چطور این کارشون باعث  مرگ سلولهای مغزی بچه ها میشه اونوقت حتی اگر بمیرنم به بچه ها دست نمیزنن . البته جنابعالی که وضعت خرابه کلا همه رو میزنی نیاز به درمان جدی داری تاپیکای قبلتو خوندم

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

به این فک کن همین بچه ای که داره کلافت میکنه ، یه عالمه آدم یا دارن بخاطرش خودشونو زیر هزار تا تیغ جراحی میدن با کلی هزینه ، یا زندگیاشون بخاطرش از هم پاشیده و داغ مادر شدن رو دلشونه

2706