2726
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

7606 بازدید | 134 پست

حالم خیلی بده کلی گریه کردم واقعا دلم برا معصومیتش میسوزه وقتی بعد کتک باز میاد تو بغل خودم که اروم بشه حالم از خودم بهم میخوره

متاسفانه اطرافم همه برا تنبیه بچه رو میزنن منم ناخودگاه یاد گرفتم و وقتی خیلی ادیت کنه و گوش نکنه گاهی از کوره درمیرم میرنمش....الهی دستم بشکنه خدا لعنتم کنه تازه هم تو گرما هرچی میگم مامان بیا داخل نمیاد تو خیابون وایساده جیغ میکشه اخرم عصبی شدم زدم تو صورتش دماغش خون اومد

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

الان فرستادمش پیش مامانم‌..ولی گریه امونم نمیده نمیدونم چیکار کنم حالم از خودم داره بهم میخوره

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشیدا ولی مگ وحشی هستی ک زدی دماغ بچه خون افتاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بعد بقیه میگن وووو حالا خوب تو نمیزنی که

خواهدشوهرم میگه جا من بودی چه میکردی میگه ماها رو ببین اگه کتک مامانمون نبود الان اینقد سربه راه نبودیم

ولی واقعا من از خودم بیزار میشم چون دخترم فقط ۳سالشه

2706