2703
2553
عنوان

ایناچیه رو پای پسرم میزنه؟

267 بازدید | 13 پست

نمیدونم چین ولی وقتی میزنن رو پاش اول قرمز میشن مثل نیش پشه بعد بادمیکنن و مثل تاول میشن بعد ترکیدن شروع به خوب شدن میکنن

خیلی میخارن

براخارشش چیکار کنم

دکتربردم جواب درست وحسابی ندادن

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

پسرخاله ی من اینطوری بود دکتر گفته ک شیرگاو نخوره..

نده بهش ایشالا خوب میشه...حتی شیرای پاکتیم شیرگاوه ی مدت شیر نخوره بهتره

البته اگ غذامیتونه بخوره

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم شاید بدنش عفونت داره یا سرما خورده

برادرز زاده منم به محض اینکه بدنش عفونت میکنه از این تاولا میزنه زیرش مثه اینه اب داره

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
ای وای چ بدجوره معلومه جای نیشه

انگار ی نیش میزنه ولی بقیه حساسیت به نیشه که اینجوری میشه

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
پسرخاله ی من اینطوری بود دکتر گفته ک شیرگاو نخوره.. نده بهش ایشالا خوب میشه...حتی شیرای پاکتیم شیرگ ...

اون حساسیت به پروتئین گاوی داشته .اینمعلومه جای نیش هست

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2714

بچه های الان خیلی زیاد به نیش پشه حساس هستن نسبت به قدیم.نوه عمه منم با نیش پشه بدجور تاول میزد بدنش،جوری که آدم احساس میکرد خدایی نکرده مریضی بدی گرفته،هی دوا درمون و دکتر تااااااااا اینکه سنش یکم که بیشتر شد از شدتش کمتر شد،الان خیلی کم تاول میزنه.

احتمالا نیش حشره است حساسیت داره اینجوری میشه ببرش پیش متخصص

دو سه بار بردم چیز خاصی نمیدن 

ولی همیشه فصل بهار میزنه پاهاش و تقریبا ی ماه میکشه تاکاملا محو بشن

اتقدمیخاره شباتاصبح خودشو میخارونه

عزیزم شاید بدنش عفونت داره یا سرما خورده برادرز زاده منم به محض اینکه بدنش عفونت میکنه از این تاولا ...

گفتن عفونت نیس چون اگه عفونت باشه یا ویروسی باشه بدنش تب میکنه

[QUOTE=90202404]دو سه بار بردم چیز خاصی نمیدن   ولی همیشه فصل بهار میزنه پاهاش و تقریبا ی ماه میکشه تاکام ...[/QUOTEعزیزم حساسیت هست حالایابه نیش حشره یایه چیزخاصی که ممکنه توفصل بهارباشه پمادهایی هست برای تسکین خارشش میتونی ازداروخانه بگیری

برای سلامتی دخترم دعاکنید