2410
2553
عنوان

همسایه مادرشوهر بودن خوبه آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ما که همسایه نیستم یه چهارراه فاصلمونه همش اینجاست با حرفهاش خیلی منو رنجونده نمیشه یکبارربیاد و با تیکه هاش اذیتم نکنه 

هرچی نزدیک تر باشن دخالتشون بیشتر اظهار نظرشون بیشتره دلسوزی واسه پسرشون بیشتره😬

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

من خوب نیست . دوری و دوستی تازه دیوارم بینمون نبود با کلی جنگ و دعوا پیروز شدم و دیوار خونم کشیدم اگه بدونی خارسوم‌چیکار کرد ک چرا میخای دیوار بکشی شعور ک صفر  بدون در زدن شب و روز میومدن تو جاریم بچه هاش از صب میفرستاد تا شب   یهو با شوهرم تو بغل هم خاب بچه جاریم بالا سرمون اه باز یادم افتاد بعد سه سال با کلی جنگ و دعوا دیوار کشیدم

چی‌بگم والا😑
2714

من 5 ساله طبقه پایین مادرشوهرم هستم 

اولا به جنس  مادرشوهرت بستگی داره که اگه خورده شیشه نداشته باشه همه چی خوب پیش میره

دوم به شوهرت و سیاست شوهرت بستگی داره که مثلا نره هی خونهشون و هی بشینه حرف بزنه اینطوری شد و اونطوری شد 

سوم اگه خدایی نکرده ناراحتی بینتون پیش بیاد اولین نفر خانواده شوهرت متوجه میشن 

مثلا من یه بار باشوهرم بحثم شد بالایی ها فک کردن به خاطر اوناست حالا خربیار باقالی بار کن به وضعی بود مادر شوهرم ناراحت شده بود قهر کرده بود حالا باز یکی میخواست بگه بابا اصلا موضوع چیز دیگه بوده و اووووو ☺😀😃

زیاد نِوشتمااااا

من 5 ساله طبقه پایین مادرشوهرم هستم  اولا به جنس  مادرشوهرت بستگی داره که اگه خورده شیشه ...

اره این واسه منم پیش اومده ماعقدیم تو اتاق خونشون بحثمون شد صدا رفت بالا شوهرم هی میگفت ساکت روشامامان نفهمه منم هی میگفتم بهتربفهمه مامانت این مادرشوهرمم بعدهی میگفت روشا هی میگفته تومامانتوبیشترازمن دوست داری و هرچیم میگم نه این نبوده میگه چرا همینه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
من خوب نیست . دوری و دوستی تازه دیوارم بینمون نبود با کلی جنگ و دعوا پیروز شدم و دیوار خونم کشیدم اگ ...

اره حق داری اینجوری خیلی بده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706