2703
2553
عنوان

همسایه مادرشوهر بودن خوبه آیا

548 بازدید | 49 پست

خوبه یانه ؟ازبدیاش وخوبیاش بگین برام

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه عزیزم اصلا خوب نیست.  تا میتونی باید از مادرشوهر دور باشی هرچی دورتر بهتر.  مادرشوهر هرچقدم خوب باشه بازم اون زبونش نیش خودشو داره

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
2714

یه چند بار نگاه جملت گن فکر کن خودت متوجه میشی خوبه یا نه 😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ما همسایه هستیم البته توی یه ساختمون نیستیم 

من زیاد نمیرم خونشون هفته ای دو بار میرم ولی شوهرم هر روز میره یکربع سر میزنه و میاد مادرشوهرمم باهامون کاری نداره ولی کاری داشته باشه شوهرم باید براش انجام بده گاهی غذاهایی دوست دارم برام میفرسته

نه خوب نیس آمارتو همیشه داره آمار رفت و آمد و مهمونیاتو خریداتو . دعواهاتو خوشیاتو . ازت انتظار داره چون نزدیکشی همه کار واسشون بکنین. احترامی که به بچه دور تر میزاره به شما نمیزاره چون هر روز میبینتت و براش عادی هستی . حالا خوبیاش اینه که اگه خونه نباشی مراقب خونته دزد نمیزنه . یا یوقت جایی کار واجب داشتی میتونی بچتو بسپاری بهش

2706