2733
2739
عنوان

خانماي تازه مامان شده بيان

169 بازدید | 32 پست

بچه دوست من يه هفتشه زردي هم داره بعد ديشب تا ساعت٨صبح بيدار نشده واسه شير،كلا زياد ميخابه اخيرا وشير هم٣دقيقه بيشتر نميخوره وقتي حامله بود گفتن رو قلبش چندتا لكه هست،به نظرتون اين بچه قندش افتاده چون كم شير ميخوره يا از قلبشه يا زردي؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بیداش کنن حتما حتما شیر بدن با ویشگون کف پاش قندش افتاده طفلی خطرناک ها .بیدارش کنن شیر بدن مامانش هم مایعات زیاد بخوره ای میوه طبیعی مخصوصا لیمو شیرین .کاچی هم نخوره اب گوشت و سوپ جو و ای میوه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728

وای😐 اگه زردی داره باید زود زود شیر بده

بگو خود دوستت ترنجبین بخوره عالیه

و اینکه اینجوری قند بچه افت کرده اردارش هم کم میشه زردی دفع نمیشه😐😐😐

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

افت قند خیلی خطرناکه، دوساعتی نهایت سه ساعتی باید شیر بخوره... بچه خواهر شوهرم اینطوری بود تشنج کرد! 

شده به زور کتک باید بیدارش کنه... 

زردی زیاد باید بستری شه، متوسط دستگاه بگیره تو خونه چند روزی... کم باشه هم باید شیر زیاد بخوره دفع بشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه منم همینجوری شد گریه میکرد وسینه نمیگرفت مادر شوهرم اومد ی کوچولو نبات داغ دادش خوب شد...برا زردی شیر زیاد بخوره گرم نگیرش لب لیمو شیرین ی قطره یهش بده اب انارم خوبه مامانش خنکی بخوره کدو سبز بخوره ملدر هندوته بخوره سوپ جو بخوره بدن نی نی رو ارد جو ماساژ بدین یا کدو سبز رنده شده بزن ب بدن نی نی لامپ زرد روشن نکنن پارچه زرد استفادع نکن

بيدارش نميكرده الان ايطوري شده به نظرتون قندشع.

اوه اوه حتما دکتر ببرتش خواهرزاده ی من تو دوروز نیم کیلو وزن کم کرد بعدش چون عفونت داشت و شیر کم خورده بود یک هفته توبیمارستان بستری بود...گفتخ بودن اگ شیر خوب میخورد عفونت رفع نیشد ولی نشده بود

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
2706