2737
2739
عنوان

لک های قهوه ای روی پوست کودک

16551 بازدید | 30 پست

سلام دوستان کسی تا حالا به خاطر لکه های شیرقهوه ای روی بدن کودکش به دکتر مغز و اعصاب کودکان مراجعه کرده .تو رو خدا جواب بدین دارم دق میکنم

کدوم قسمت بدنشه اگه بیشتر از 8 تا هست ببرش دکتر 

روی کتفش از چهل روزگی ایجاد شده .الان هم شش سالشه .چندتا متخصص اطفال و پوست نشون دادم گفتن چیزی نیست ولی باز می ترسم .می خوام ببرمش دکتر مغز و اعصاب کودکان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فوق تخصص اطفال ب من گفت اونایی ک مشکل دارن تشنج میکنن، پای خمیده دارن، مشکل تکامل دارن و دیدشون ضعیف ...

سلام مرسی خانمی از پاسخت .این اینترنت ادم دیونه می کنه .لک پسر من بصورت خطه یعنی اصلا بیضی نیست .

[QUOTE=91083576]من دکتر بردم گفت نگران نباش چیزی نیست بعضیاشون میره و بعضیاشونم میمونه گفت ۹۹درصد مشکلی ندارن پسر ...[/QU خداروشکر نه عزیزم انقدر فکرم خراب شده همش منفی فکر می کنم بچه تازگی ها یه خال خیلی کوچولو رو صورتش دراورده من دوباره ربختم بهم هر چی به خودم دل داری میدم که این خاله لک نیست باز دیونه میشم

2738
سلام مرسی خانمی از پاسخت .این اینترنت ادم دیونه می کنه .لک پسر من بصورت خطه یعنی اصلا بیضی نیست .

بعضی مطالب اینترنت نوشته که ممکنه تو سن بلوغ خودشو نشون بده .اینا ادم نگران میکنه 

2706