2733
2734
الان 2 ساله که دیسک کمر گرفتم از کارم که افتادم الان نامزد هم کردم خیلی ناراحت و غصه دارم .انگار زندگی واسم داره به اخر میرسه .موندم با این وضع چجوری مسئولیت یه زندگی رو قبول کردم.ازتون کمک می خوام اونایی که تجربه دارن و خوب شدن حتی عمل هم کردن و خوب شدن بهم بگین. تازه یه فیبروم بزرگ هم دارم که بهترین دکتر واسه اون هم میتونین و تجربه دارین معرفی کنین
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
عزیزم برای کمرتون حتما حتما برید پیش آقای دکتر مسعود شیروانی کارش حرف نداره قبلا هم تو بیمارستان آتیه بود هم میلاد احتمال زیاد الانم همون جا باشه بازم میگم واقعا کارش عالی
عزیزم من تو اصفهان سراغ دارم، چندین نفر رو فرستادم پیشش خیلی زود خوب شدند و تضمینی.
توی آمادگاه اصفهان هستند. دکتر میرحسینی.
بهت پیشنهاد میدم حتما یه سر برو پیشش ارزش داره.
تهران من کسی رو نمیشناسم
تیکرم رو که حذف کردین...مهرانم بیست ماهشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر خدیوی 88956341 و 88964608 روزهای زوج 9-7 شب باید زنگ بزنی وقت بگیری. خیلی عالیه. جزء 5 نفر اوله تو ایران و تشخیصش عالیه.
دکتر برقعی 88791621 و 88881060
من کمرم مشکل داشت دکتر خدیوی عمل کرد. بعد یک ماه از روز اولم هم بهتر شدم. من دیسک نداشتم. مشکلم چیز دیگه ای بود. تو مهرم خالی شده بود. 30 سال پیش هم مادربزرگم رو این دکتر عمل کرد.
ان شا... زودتر خوب شی. اما دیسک رو میگن عمل نکنی بهتره.تو نت سرژ کن برا دکتر قاسمی. مطبش تو جردن و پیروزی هست. برا دیسکه. بدون عمل خوب میکنه. من بیماراشو از نزدیک دیدم که خوب شدن
2728
ت
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
ببین عزیزم پدر من چند سال بود مشکل داشت، کمردرد دقیقا هم دیسک کمر داشت اما خب با توجه به نیاز خانواده نمیتونست کارش رو رها کنه و بچسبه به بیمارستان و دکتر تا اینکه فهمید عمل لیزر معجزه میکنه، یعنی سریع بهبود پیدا میکنی سعی کن فقط لیزر کنی بابای من هم پیش دکتر علی نقره کار رفت و واقعا هم راضی بود، پیشنهاد من هم اینه که اول یه ویزیت برو پیشش شاید اصلا لازم به لیزر هم نبود و راهکار ساده تری جلو پات باشه و از این بلاتکلیفی دربیای آدرس سایتش : www.drnoghrekar.com هست بری داخل سایتش آدرس و شماره تلفنش و همه چیزش هست سعی کن با لیزر عمل کنی قول میدم ظرف یه هفته بشی مثل روز اول، فقط یه هفته
سلام یکی از بهترین دکترها برای جراحی لیزری دیسک کمر و حتی جراحی آن، دکتر علی نقره کار هست مطلبی که در مورد جراحی لیزری دیسک کمر گذاشته + فیــــــــــلم آموزشی رو از لینک زیر بخونید http://www.drnoghrekar.com?p=3256 البته تو سایتش مطالب دیگه ای هم هست که بخونیدش بد نیست آدرس سایتش هم www.drnoghrekar.com هست، اگر بری تو سایتش آدرس و شماره تلفنهاش رو پیدا میکنی. قول میدم پشیمون نشی.تجربه ی خوبی که خودممممممم داشتمممممممم

فقط پیش دکتر خدیوی نرید، یا احتیاط کنید، من رو عمل کرد حتی بعد از عمل که درد زیاد داشتم حاضر نشد وقت بده و ویزیت کنه، با کمر داغون از کره جنوبی که برگشتم هر چی خواهش کردم منشیش وقت نداد؛ مجبور شدم برم دکتر دیگه، واقعا بی انصافی بود؛ دکتر موظفه مریض رو فالو آپ کنه، اینجوریشو بخدا ندیده بودم، هشت میلیون هم پول عمل لیزری دیسک دادم که همه دکترها میخندن بهم وقتی ام آر آی رو میبینن. چون میگن تنگی کانال نخاعی با لیزر قابل حل نیست و اشتباه بوده. شاید هم از بخت بد من بوده و دکتر بدی نباشه. من دکتر محسنی رو پیشنهاد میدم در هر حال. والله خیر الشاهدین و هو ارحم الراحمین.

بعد هم اینکه اگه  تو مراحل اولیه کمر درد هستید دکتر جراح مغز و اعصاب نرید؛ چون کار جراح معلومه که جراحیه، به نظرم دکتر طب فیزیکی خوب یا مثلا کایروپرکتر خوب میتونه بهتر کمک کنه، کسی که به درمان غیر جراحی اعتقاد داشته باشه. بعدن اگه خدای نکرده مث من شدید شد اونوقت به فکر جراحی بیفتید. خیلی از دیسک ها خودشون تو سه چهار ماه اول خوب میشه. 

فقط پیش دکتر خدیوی نرید، یا احتیاط کنید، من رو عمل کرد حتی بعد از عمل که درد زیاد داشتم حاضر نشد وقت ...

سلام منم مثل شما عمل بسته دیسک کردم تنگی کانالم داشتم ولی از روز اولمم بدتر کاش 8.5 دادم،الان پردردم،شما الان خوب شدین؟چیکار کردین

2706