2410
2553

چه عجیب😯

نشنیده بودم اینو بگن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجیب😯 نشنیده بودم اینو بگن

میگن حلش میکنن بعد از روی سینه میریزن میاد روی نوک سینه تا بچه بتونه مکیدن رو شروع کنه. حالا بعضی بیمارستانا خودشون دارن بعضیا میگن بگیرید

2456

لازم نیست که. اگه بخوان همونجا تو بیمارستان از داروخونش بخر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
میگن حلش میکنن بعد از روی سینه میریزن میاد روی نوک سینه تا بچه بتونه مکیدن رو شروع کنه. حالا بعضی بی ...

نه بابا بیمارستانا مخالف شیر خشکن مگر اینکه بچه بره دستگاه بگن بخر.من بچم رفت تو دستگاه همونجا تو بیمارستان آپتامیل خریدیم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

فکر نمیکنم لازم باشه ها

اگر برای روی سینه زدن میخوان یه کوچولو نبات داغبزن ک البته اون هم اصلا نیاز نیست چون بچه ب صورت ذاتی خودش شروع ب مکیدن میکنه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
اهان باشه پس من دیگه نمیگیرم مرسی.

یه بسته واسه همچین کاری خیلی زیاده

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
میدن ندیدید؟ برا زنداداشم بیمارستان میلاد اصفهان خود پرستار اورد

اصلا به بچت شیر خشک نده بزار اغوز اول رو بخوره اگر شیر خشک بدی بچه تا اخر شیر خشکی میشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
میگن حلش میکنن بعد از روی سینه میریزن میاد روی نوک سینه تا بچه بتونه مکیدن رو شروع کنه. حالا بعضی بی ...

نه بیمارستان اینکار نمیکنه اتفاقا ببینه شیرخشک میدی دعوا هم میکنن. منکه تو بیمارستان به پسرم یواشکی شیرخشک میدادم. حالا بهرحال اگه میخای بخری آپتامیل اصلا نخر. سیمیلاک توتال کامفورت۱ عالیه. بسیار سبک و راحت هضم میشه.

فکر نمیکنم لازم باشه ها اگر برای روی سینه زدن میخوان یه کوچولو نبات داغبزن ک البته اون هم اصلا نیاز ...

اره میگن اولش باید با یه چیزی شروع کنه. منم گفتم نکنه لازم بشه باید ببرم. حالا اگه اینطور باشه نبات داغ میبرم یا خیلی واجب شد شیرخشک از داروخونه میگیرم

یه بسته واسه همچین کاری خیلی زیاده

اره خب بچه شیرخشکی هم نداریم یه کمی از شیرخشکش بردارم. خودم که دوست دارم فقط شیر خودمو بخوره. خدا کنه بچه خوب و ارومی باشه😑😑😑😑😑

اره میگن اولش باید با یه چیزی شروع کنه. منم گفتم نکنه لازم بشه باید ببرم. حالا اگه اینطور باشه نبات ...

آره عزیزم دلواپس نباش نی نی وقتی میاد اینقدر خسته راه هست زودی میاد پیشت خودش شروع ب شیر خوردن میکنه ان شاءا... ب سلامتی و دل خوش❤

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2706