2410
2553
عنوان

من شبا ازش ميترسم جديدا😟😰😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 94 پست
من خودم این کارو بچه که بودم با داداشم میکردم البته زل زدن نه مشت و لگد... خودم تجربشو ندارم خوشبختا ...

مشت نبود كامل تكونم ميداد بيدارم كرد

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب باید مشخص بشه علتش چیه خدای نکرده تو خواب بهتون صدمه نزنه

خودمم ازهمين ميترسم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2720
شوهر منم از این کارا میکنه برا اعصابه وخستگی زیاد نترس چیزی نیس دکتر نمیخاد بره الکی چون تجربه دارم ...

جدي؟؟؟ميشه نمونش رو بگي

2714
فک کنم باید برن شوهرت پیش یا روانشناس یا مغزو اعصاب .

خيلي تحت فشاره از طرف كارش

[QUOTE=90196532]چرا

فوبیای تاریکی دارم کلا دخترترسوییم قبلا شوهرم شبا حرکتای شبی‌ه رفتارشوهرشمارو داشت انقد دعواش کردم الان دیگه تخت میگیره میخوابه

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
جدي؟؟؟ميشه نمونش رو بگي

یه موقا تو عمق خواب یکدفعه از خواب میپره به من میگه این چیه بادست اشاره میکنه بد جوریم بهم نگاه میکنه ادم میترسه منتهی دیگه برام عادی شده بعد دوباره فوری خوابش میبره

از این فرصت استفاده کن و شب ها از زیر زبونش حرف بکش ببین چه خبره پول و..... چیزی مخفی ازت داره با نه

جدی من باشم ی بار سوال پیچش میکنم ببینم چه خبره🤣

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706