1147
1226
عنوان

من شبا ازش ميترسم جديدا😟😰😑

1195 بازدید | 94 پست

يكي دوبار پيش اومده نصف شبا همسرم بيدارم كرده كلي ام حرف زده و خوابيده بلافاصله ىلي صبح يادش نمياد

ديشبم كلي تكون تكونم داد بيدارم كرد منم با وحشت بيدار شدم يهو ديدم داره نگام ميكنه همينجوري بعد با حالت ناراحتي و پشيموني گفت اع نترس نترس ببخشيد بيدارت كردم دستم خورد و پشتش رو كرد و سريع خوابش برد جوري كه چند ثانيه نشد كااامل خواب افتاد انگار اصلا اين اون نبوده

صبح بهش ميگم ميگه يادم نمياد عيب نداره  و ميخنده😑😑😑😑

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

چه صحنه با نمکی 😄

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

تو هم چشمات گرد کن بزن تو گوشش بعد بگو ببخشید بگیر بخاب صبح بگو یادم نیس 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم رفتی مامان درد داداش آرسام کم بود تو هم اضاف شدی چرا وقتی امیدوار میشم میرید ؟ چرا ؟اون از آرسام ک نزدیک دنیا اومدنش رفت اینم از تو کوچولو مامان نمیدونم دختر بودی یا پسر ولی دوتاتون به خدا میسپارم عشق های مامان  
نترس شویییرته ترس نداره .این دفعه که بیدارت کرد یکی بزن تو گوشش که دیکه بیدارت نکنه

اخه نميدوني نصف شب يكي زُل بزنه تو چشات چ ترسناكه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
تو هم چشمات گرد کن بزن تو گوشش بعد بگو ببخشید بگیر بخاب صبح بگو یادم نیس 

نههه من ازترسم تا صبح نخابيدم

1213
سلام حتما بره دکتر

به دكتر. فتن خيلي سخته اصلا نميره حتي سرماميخوره

نصف شب هر حرکت شوهرم برام ترسناکه وصب حسابی دعواش میکنم

چرااااا

1167
من خودم این کارو بچه که بودم با داداشم میکردم البته زل زدن نه مشت و لگد... خودم تجربشو ندارم خوشبختا ...

مشت نبود كامل تكونم ميداد بيدارم كرد

به دكتر. فتن خيلي سخته اصلا نميره حتي سرماميخوره

خوب باید مشخص بشه علتش چیه

خدای نکرده تو خواب بهتون صدمه نزنه

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
خوب باید مشخص بشه علتش چیه خدای نکرده تو خواب بهتون صدمه نزنه

خودمم ازهمين ميترسم

1241