2726
عنوان

نوزاد تو خواب...نظرتونو بگید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 19 پست
یعنی چی مراقبم؟ مگه رفلاکس دست شماست؟ چیکار میکنی که بچه ت رفلاکس نداشته باشه؟

عزیزم بچه من اصلا از اول رفلاکس نداشت. من چیزهای نفاخ نمیخورم و موقع شیر دادن سرشو بالا میگیرم و پوزیشن شیر دادن رو رعایت میکنم. الان شما مشکلت چیه؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بچه من اصلا از اول رفلاکس نداشت. من چیزهای نفاخ نمیخورم و موقع شیر دادن سرشو بالا میگیرم و پوز ...

میخوام ببینم اگه شما راهی داری تا من رعایت کنم چون بچه من هم رفلاکس داره البته من فکر میکنم رفلاکس داره چون سینه از سه ماهگی به بعد نگرفت شیرمو تو شیشه میدوشیدم بهش میدادم میخورد اما از سینه نمیخورد همه این مواردی هم که گفتی رعایت میکردم اما فایده نداشت تا اینکه برادرم گفت (برادرم پزشک عمومی هست چون پزشک اطفال که اصلا از رفلاکس حرفی نزد)بهش شربت رانیتیدین بده منم دادم بهتر شد و سینه مو بیشتر از قلب میگرفت اما گفتم اگه راهی به جز دارو هست بهتره 

میخوام ببینم اگه شما راهی داری تا من رعایت کنم چون بچه من هم رفلاکس داره البته من فکر میکنم رفلاکس د ...

عزیزم من دکتر نیستم. نمیدونم باید چیکار کنی ولی خودم بشدت میترسیدم غذاهای نفاخ اصلا نخوردم و نمیخورم. موقع شیر دادن باید رو مبل بشینی و تکیه بدی و سرشو بگیری تو دستات طوری ک کف دستت برسه به ب ا س ن بچه ات. بعد از شیر دادن حتما باد گلوش رو بگیر موقعی ک دراز میکشه زیر سرش رو حداکثر ۵ سانت بالاتر از بدنش بزار. رفلاکس همون ترش کردنه غذا وارد مری میشه و برمیگرده سمت دهنش وقتی حس میکنی رفلاکس داره طاق باز نخوابونش. بهتره ببریش پیش ی متخصص اطفال تا بهت دارو بده

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2728
عزیزم من دکتر نیستم. نمیدونم باید چیکار کنی ولی خودم بشدت میترسیدم غذاهای نفاخ اصلا نخوردم و نمیخورم ...

من پیش متخصص اطفال بردم اما هیچ کس نمیگه رفلاکسه الان که غذا خور شده اصلا نمیتونم جلوشو بگیرم مدام میگه غذا بده میترسم دیگه اصلا شیر نخوره چون تا دو سالگی بچه باید شیر بخوره تا استخوان هاش رشد کنه....این روشهایی که شما میگی همه رو انجام میدم اما رفلاکس داره بازم