2726
عنوان

نوزاد تو خواب...نظرتونو بگید لطفا

105 بازدید | 19 پست

دوستای عزیزم چرا نوزادا تو خواب بغض یا ناله میکنن؟وقتی دخترم اینجوری میشه جیگرم کباب میشه واسش. مخصوصا از دیشب بیشتر اینجوری شده؟ میرم دست میکشم رو سرش ذکری چیزی میگم یا تکونش میدم ولی دوباره همون جوری میشه. یعنی خواب بد میبینه؟😔فقط دوماهشه آخه چرا؟ چیکار کنم؟ 

اره  تو اين اينجور ميشن

ولي مطمين باش پوشکش پر نيست پاش قرمز نکرده سير باشه جاش گرم يا سرد نباشه

در غير اين صورت خواب ميبينه بغلش کن نازش کن باز بخوابونش رو دست

خيلي صاف نخوابونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ذکر چیه آخه بچه نفخ داره درد میکشه ناله میکنه ببر دکتر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728

وای نی نی منم همینجوره😍

منم ذکر میگم براش مامانم میگه فرشته ها باهاش حرف میزنن برا همین میخنده یا بغض میکنه

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
ذکر چیه آخه بچه نفخ داره درد میکشه ناله میکنه ببر دکتر

نه گاهی هیچ مشکلی ندارن من نی نی مو کامل بهش میرسم هیچ مشکلی نه کولیک نه باد گلو نه رفلاکس هیچی نداره پوشکش خشکه و شکمش سیر ولی باز بعضی وقتا بغض میکنه

وای نی نی منم همینجوره😍 منم ذکر میگم براش مامانم میگه فرشته ها باهاش حرف میزنن برا همین میخنده یا ...

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
نه گاهی هیچ مشکلی ندارن من نی نی مو کامل بهش میرسم هیچ مشکلی نه کولیک نه باد گلو نه رفلاکس هیچی ندار ...

اون بعضی وقتا نه که کمه ،ناله از رفلاکسه

اون بعضی وقتا نه که کمه ،ناله از رفلاکسه

از رفلاکسش مطمئنم. چون فوبیای اینو دارم رفلاکس داشته باشع خیلی مراقبم😊

از رفلاکسش مطمئنم. چون فوبیای اینو دارم رفلاکس داشته باشع خیلی مراقبم😊

یعنی چی مراقبم؟ مگه رفلاکس دست شماست؟ چیکار میکنی که بچه ت رفلاکس نداشته باشه؟

2706