2703
2553

سلام، نی نی یاری که مسئول حذف تاپیک هاست چرا جواب نمیده؟ من هم تو تاپیکشون پیام گذاشتم و هم پیام خصوصی دو، سه بار فرستادم. درخواست حذف تاپیک دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نی نی یار 3 ساعت 10 میاد برو درخواست بده آون جا

ميشه صداش كني؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2714
@نی_نی_یار_3    

سلام عزیزم روزی یکی حذف میشه و باید تو تاپیکم لینک بذارین من که به پروفایلتون دسترسی ندارم باید از کاربری نی نی یاریم خارج بشم که سخته بنابراین باید حتما تو تاپیکم لینک بذارین اگر دیشب لینک گذاشتین حذف میشه تا ظهر

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

این لینک حذف بشه لطفا لطفا ، تاپیکتونم قفله کجا باید برای تاپیکای بعدی درخواست بدم؟

@نی_نی_یار_5    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2762703/دیشب-سر-عروس-نیومده-تو-خونمون-اوقات-تلخی-شد-نمیدونم-حق-با-منه-یا-نه?page=1

این لینک حذف بشه لطفا لطفا ، تاپیکتونم قفله کجا باید برای تاپیکای بعدی درخواست بدم؟ @نی_نی_یار_5 ...

ساعت 6 غروب باز میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌