2726
عنوان

ريختن قطره سديم كلريد در چشم

12051 بازدید | 16 پست

مادرم به اشتباه قطره سديم كلريد رو داخل چشم نوزاد يك ماهم ريخت بچه م چشمشو بست و مادرم انگشتشو كشيد رو چشمش كه قطره اي كه ريخته شده رو پاك كنه چون هول شده بود نگرانم كه محكم دستشو رو چشم بچه كشيده باشه و به چشمش آسيب زده باشه بايد چكار كنم كه مطمئن شم مشكلي واسه چشمش پيش نيومده باشه

تعداد رای : 0
نظرسنجی
آسيب به چشم نوزاد
0
0%
آسيب به چشم نوزاد
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آب نمکه چیز خاصی نیست.نگران نباش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

قطره آب مقطر هست با نمک خیلی کم

در مورد دست کشیدن هم نگران نباش اتفاقی نمیفته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
هیچی نمیشه خیالت راحت، من اپتومتریست هستم، اشک هم کلرید سدیم هست و هیچ ضرری نداره

آخه نگرانم مادرم دستشو محكم كشيده باشه رو چشمش به قرنيه ش اسيب رسيده باشه

هیچی نمیشه خیالت راحت، من اپتومتریست هستم، اشک هم کلرید سدیم هست و هیچ ضرری نداره

لطفا جوابمو بديد شما اطلاعات داريد حتما ممكنه فشار انگشت به قرنيه ش اسيب زده باشه 

لطفا جوابمو بديد شما اطلاعات داريد حتما ممكنه فشار انگشت به قرنيه ش اسيب زده باشه 

نه عزیزم ، قرنیه به این آسونی ها که آسیب نمیبینه، حتی اگه جسم نوک تیزی هم آروم کشیده بشه و زخم کنه خود چشم ترمیمش میکنه

نه عزیزم ، قرنیه به این آسونی ها که آسیب نمیبینه، حتی اگه جسم نوک تیزی هم آروم کشیده بشه و زخم کنه خ ...

آخه جايي خوندم حتي اگه از چشم نوزاد قي اومد با پنبه هم پاك نكنيد چون ممكنه فشار دست آسيب به قرنيه بزنه چون خيلي حساسن

آخه جايي خوندم حتي اگه از چشم نوزاد قي اومد با پنبه هم پاك نكنيد چون ممكنه فشار دست آسيب به قرنيه بز ...

نه بابا اینطوری نیست، کلا خوب نیست الکی چشم رو فشار داد ولی آسیب هم نمیبینه، اتفاقا قی رو با دستمال کاغذی از چشمش پاک کن تا عفونت نکنه

سلام بچتون خوب شد ؟ مامان منم همین اشتباه و کرد اسپری سدیم کلراید و ریخت داخل چشم نوزادم دوماهه ام ن ...

سلام عزيزم

بله هيچ اتفاقي نيفتاد خداروشكر اصلا جاي نگراني نيست من الان يادش افتادم كلي خنديدم به خودم نگران نباش هيچ اتفاقي نميفته خيالت راحت باشه چشمش هم صحيح و سالمه

2706