2733
2739
عنوان

بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 115 پست
اره موافقم باهات تا پیروزی باید جنگ کرد  من هر ماه کلی افسرده میشم ولی باز بعد چند روز میگم خد ...

بعله که بزرگه،باید به این فک کرد که این یه امتحان و باید قبول شد،شاید خدا دوس داره صبر بنده شو ببینه،من الان خودم ۳سال تو اقدامم توکل به خدا برای ما هم میشه ،نا امیدی و بیبی منفی اصلا معنی نداره

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
بعله که بزرگه،باید به این فک کرد که این یه امتحان و باید قبول شد،شاید خدا دوس داره صبر بنده شو ببینه ...

درسته .منم ۲ساله منتظرم اوایل خیلیی داغون‌میشدم خیلی زیاد تا جایی که حتی دوست‌نداشتم زندگی کنم ولی الان بهتر شدم صبرم بیشتر شده یا شایدم بزرگتر 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نذاشتم چون همیشه منفی میشه و حالم بد میشه  هر ماه سه روز میاد عقب

سیکلت چند روزه س؟؟که میگی ۳روز میاد عقب من خودم بین ۳۲و ۳۵ سیکلم

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

نمیدونم والا همیشه جابه جا میشه ..ماه قبل ۲۹شدم طبق ماه های قبل امروز باید بشم 

2728

تقریبا ۲۷یا۲۸میشه اما دقیق نیس چون امپول زدم بنظرم بخاطر اونه یه روز بره عقب

درسته .منم ۲ساله منتظرم اوایل خیلیی داغون‌میشدم خیلی زیاد تا جایی که حتی دوست‌نداشتم زندگی کنم ولی ا ...

میشه عزیزم بزودی زود ،من بارداری اولم بعد ۱سالو ۹ماه شد از همون اول ازدواجم اقدام بودم ،ماه اخر دیگه بیخیال سده بودم گفتم بازم نمیشه و بیخیالی طی کردم بسکه رفته بودم ازمایشگاهومنفی شده بود داغون شده بودم دیگه گفتم نمیشه که نمیشه ولش کن که همون ماه شد ولی خب برام نموند،بارداری دومم بعد از ۱سال شد که اونم نموند وباز هم همچنان من در حال اقدامم😂😂

نمیدونم والا همیشه جابه جا میشه ..ماه قبل ۲۹شدم طبق ماه های قبل امروز باید بشم 

ببین احتمالا ۳۰روزه نیس ،روزای سیکلتو میتونی بر اساس رورای چن ماه اخیرت بشماری و بدست بیاری اگه هر ماه بعد ۳روز تاخیر پریود میشی سیکلت ۳۲روزه س یعنی هنوز موعدت نشده

تقریبا ۲۷یا۲۸میشه اما دقیق نیس چون امپول زدم بنظرم بخاطر اونه یه روز بره عقب

نه امپول جلو عقب نمیکنه،سیکلت مدتش بیشتر ،الان یه حسای کتاب سر انگشتی کنی میفهمی دوماه قبل از روز اولش حساب کن تا این ماه که شدی  بعد ببین همیشه اینجور یا جلو عقب میشی به تاریخ اصلا نگاه نکن که این روز شدم و این ماهم باید این تاریخ موعدم باش

2738
میشه عزیزم بزودی زود ،من بارداری اولم بعد ۱سالو ۹ماه شد از همون اول ازدواجم اقدام بودم ،ماه اخر دیگه ...

حتماا حکمتی داشته .انشالله اینبار میشه و برات میمونه و میاد تو بغلت عزیزم 

منم از اول ازدواج جلوگیری نداشتم دکترم رفتم گفتن همه چی خوبه برو بعد یکسال بیاا دیگه بیخیال شدم تا اسفند  پارسال رفتم دکتر سونو کرد گفت تخمک هات دیده نمیشن ده بار سونو دادم امپول زدم اصلا دیده نمیشد میگفتن کوچکتر از حد نرماله دکتر گفت یائسگی زودرس داری میشی اونجا یه لحظه گفت که تخمک اهدایی تمام دنیاا روی سرم چرخید اما خدا بزرگ بود و ازمایشم خوب شد پرولاکتینم بالاس فقط

ببین احتمالا ۳۰روزه نیس ،روزای سیکلتو میتونی بر اساس رورای چن ماه اخیرت بشماری و بدست بیاری اگه هر م ...

پریود من ۳روز میاد جلو عزیزم‌نه عقب میشه ۲۸یا ۲۷روزه سیکلام 

حتماا حکمتی داشته .انشالله اینبار میشه و برات میمونه و میاد تو بغلت عزیزم  منم از اول ازدواج ج ...

نمیدونم اسمشو بزارم حکمت یا مصلحت اما نابودم کرد بچه اولم با اینکه اومد تو بغلم زیاد نموند و بعد از رفتنش داغون شدم،ولی بازم امید دارم به خدا ،شما هم امیدتو از دست نده دیدم کسایی تو اطرافم که دکترا چه تو ایران چه تو المان جوابش کردن ولی به خواست خدا باردار شده ،پرولاکتینم نگران نباش با دارو کنترل میشه

پریود من ۳روز میاد جلو عزیزم‌نه عقب میشه ۲۸یا ۲۷روزه سیکلام 

اها من فک کردم میره عقب😅چون سیکل خودم ۳۲روزه س🙈🙈

نه امپول جلو عقب نمیکنه،سیکلت مدتش بیشتر ،الان یه حسای کتاب سر انگشتی کنی میفهمی دوماه قبل از روز او ...

مثلا الان ۲۹فروردین پریود شدم اسفند ماه ۱شده بودم بهمن ۴شده بودم این ماهم باید سه روز بیا عقب ۲۶بشم یعنی امروز 

مثلا الان ۲۹فروردین پریود شدم اسفند ماه ۱شده بودم بهمن ۴شده بودم این ماهم باید سه روز بیا عقب ۲۶بشم ...

همیشه بوقتش میومد

نمیدونم اسمشو بزارم حکمت یا مصلحت اما نابودم کرد بچه اولم با اینکه اومد تو بغلم زیاد نموند و بعد از ...

خدا بزرگه من ایمان دارم که میبینه و میشنوه صدامون رو فقط حس میکنم صدای ما رو بیشتر دوس داره بخاطر همون دیرتر به مراد دلمون میرسیم 

اره این ماه دارو خوردم دوتا فولی داشتم ۱۷و۱۲خانومه تو سونوگرافی گفت ابعاد تخمک ها طبیعی یه لحظه با تعجب نگاه کردم گفت چیشد گفتم مطمعنی اشتباه نمیکنی انقد خندیداااا اخه سونو واژیناال انجام میدادم ابروووم رفت خیلی خجالت کشیدم بعدش

2706