2410
2553
عنوان

بی بی چک منفی

709 بازدید | 115 پست

سلام و احترام خسته نباشید دوستان گلم این ماه من فولیکول خوب داشتم روز 14 امپول زدم برا ازاد شدنش و کاملا درد تخمک گذاری رو داشتم و نزدیکی مرتب داشتم امروز روز 29 پری بی بی چک منفی نشون داد به نظرتون این آمپول hcj چند درصد اثر داره

توکل بر خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

حالا چند روز صبر کنیم اگه پریود شدیم که هیچی اگه نشدیم بریم آزمایش بتا توکل بر خدا هر چی صلاح میدونه خودش من از این ناراحتم که دو بار سونو کردم فولی خوب داشتم دکترم آمپول نوشت تزریق کردم یه شب در میان نزدیکی داشتم نمیدونم چرا منفی نشون داد شایدم زود گذاشتم توکل بر خدا

توکل بر خدا

دوستان چرا ناراحتید ایرادی نداری اول صب کنید اگه منفی بود پری اومد دوباره شروع کنید،امیدتون به خدا باش،دیگه باید باهاش جنگید،جنگ جنگ تا پیروزی💪😅😂

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

فک نکنید از سر دلخوشی دارم حرف میزنما 😂😂بهم فحش ندید😂😂😂😂😅منم چن ساله اقداممو دیروز بیبی منفی شدو شبم لک دیدم،تازه زیر نظر دکترم هستم😎

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
دوستان چرا ناراحتید ایرادی نداری اول صب کنید اگه منفی بود پری اومد دوباره شروع کنید،امیدتون به خدا ب ...

اره موافقم باهات تا پیروزی باید جنگ کرد 

من هر ماه کلی افسرده میشم ولی باز بعد چند روز میگم خدا بزرگه و میرم دکتر دیگه قسمت ما هم اینجوریه 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
2706