1147
1226
عنوان

بی بی چک منفی

617 بازدید | 113 پست

سلام و احترام خسته نباشید دوستان گلم این ماه من فولیکول خوب داشتم روز 14 امپول زدم برا ازاد شدنش و کاملا درد تخمک گذاری رو داشتم و نزدیکی مرتب داشتم امروز روز 29 پری بی بی چک منفی نشون داد به نظرتون این آمپول hcj چند درصد اثر داره

توکل بر خدا

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

امروز روز 29 پری ام نیم ساعت پیش گذاشتم منفی شد

منم این ماه اقدام بودم بی بی چک گزاشتم منفی بود 

متاهل ها میخواهند طلاق بگیرند مجردها میخواهند ازدواج کنند شاغلان از شغلشان می نالند بیکارها دنبال شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را میخورند ثروتمندان از دغدغه مینالند سیاه پوستان دوست دارند سفید پوست شوند سفید پوستان خود را برنزه میکنند و هیچکس نمیداند که تنها فرمول خوشحالی این است: “قدر داشته هایت را بدان و از آنها لذت ببر”
1156
1233

حالا چند روز صبر کنیم اگه پریود شدیم که هیچی اگه نشدیم بریم آزمایش بتا توکل بر خدا هر چی صلاح میدونه خودش من از این ناراحتم که دو بار سونو کردم فولی خوب داشتم دکترم آمپول نوشت تزریق کردم یه شب در میان نزدیکی داشتم نمیدونم چرا منفی نشون داد شایدم زود گذاشتم توکل بر خدا

توکل بر خدا
دوستان چرا ناراحتید ایرادی نداری اول صب کنید اگه منفی بود پری اومد دوباره شروع کنید،امیدتون به خدا ب ...

اره موافقم باهات تا پیروزی باید جنگ کرد 

من هر ماه کلی افسرده میشم ولی باز بعد چند روز میگم خدا بزرگه و میرم دکتر دیگه قسمت ما هم اینجوریه 

..خداوندا لطفا دستامو رها نکن من خیلیی تنهام ...
1167
اره موافقم باهات تا پیروزی باید جنگ کرد  من هر ماه کلی افسرده میشم ولی باز بعد چند روز میگم خد ...

بعله که بزرگه،باید به این فک کرد که این یه امتحان و باید قبول شد،شاید خدا دوس داره صبر بنده شو ببینه،من الان خودم ۳سال تو اقدامم توکل به خدا برای ما هم میشه ،نا امیدی و بیبی منفی اصلا معنی نداره

بعله که بزرگه،باید به این فک کرد که این یه امتحان و باید قبول شد،شاید خدا دوس داره صبر بنده شو ببینه ...

درسته .منم ۲ساله منتظرم اوایل خیلیی داغون‌میشدم خیلی زیاد تا جایی که حتی دوست‌نداشتم زندگی کنم ولی الان بهتر شدم صبرم بیشتر شده یا شایدم بزرگتر 

سیکلت چند روزه س؟؟که میگی ۳روز میاد عقب من خودم بین ۳۲و ۳۵ سیکلم

نمیدونم والا همیشه جابه جا میشه ..ماه قبل ۲۹شدم طبق ماه های قبل امروز باید بشم 

سیکلت چند روزه س؟؟که میگی ۳روز میاد عقب من خودم بین ۳۲و ۳۵ سیکلم

تقریبا ۲۷یا۲۸میشه اما دقیق نیس چون امپول زدم بنظرم بخاطر اونه یه روز بره عقب

1220