2733
2734
عنوان

رفتار همسرم

168 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها خوبين؟نميدونم بايد با شوهرم چه رفتاري كنم واقعا تو اخلاقش موندم...شوهر من خيلي ادم زود رنجيه و الكي ناراحت ميشه و الكي هم درباره همه فك ميكنه بهش تيكه ميپرونن...

حتي درباره من ك در روز يه حرفي بهش ميزنم ميگه تيكه پروندي واقعا خسته شدم از اين رفتارش...هر حرفي بزنم ميگه تيكه پروندي درصورتي ك من اصلا تو فاز تيكه و طعنه پروندن نيستم.

فك كنين ديشب رفته تو اتاق گفتم برم پيشش رفتم بهش ميگم چطوري عزيزدلم؟؟ميگه تيكه ميپروني؟!!!!😐

تازه اين يه موردشه كلا همينه هرچي بهشميگم ميگه تيكه پروندي؟؟واقعا با اين آدم بايد چيكار كنم بنظرتون؟؟

درمورد خانوادمم ك نگم بهتره كلا سلام ميكنن بهش ميگه سلامشون با منظور بود تيكه پروندن🙄😑😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه سال 95 عروسي كرديم 93 عقد 

جالبه هنوز اخلاق هم دستتون نیمده.. چرا هنوز نسناختت البته کلا همه مردا تو شناخت ادما خنگن اصلا به مغزشون فشار نمیارن که کسی رو بشناسن  

سخت نگیر به مرور درست میشه تو گوگل سرچ کن اداب رفتار با ادمای زودرنجو 

دخترم تمام زندگی من

میدونم شما اذیت میشی ولیخودش بیشترتو عذابه چون دائم همه روی مخش رژه میرن که این تیکه انداخت اون تیکه انداخت 

ببرش مشاور 

من یه زمانی ازعمرم همین جوری بودم هرکی هرچی میگفت من به خودم میگرفتم و ناراحت میشدم

من مشاوره  نرفتم ولی خودم خواستم که این حالتا روبذارم کنار چون زندگیم جهنم شده بود 

اونم اذیت میشه ولی هر جور شده ببرش مشاور 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2738
جالبه هنوز اخلاق هم دستتون نیمده.. چرا هنوز نسناختت البته کلا همه مردا تو شناخت ادما خنگن اصلا به مغ ...

اره واقعا هرچي هم بهش ميگم تو واقعا هنوز منو نشناختي ك اينجوري ميگي بعدش براي اينكه بگه ن من خوبم ميگه شوخي كردم...🙄

میدونم شما اذیت میشی ولیخودش بیشترتو عذابه چون دائم همه روی مخش رژه میرن که این تیکه انداخت اون تیکه ...

مرسي از راهنماييت عزيزم فك نكنم مشاور بياد ولي خودم ميرم راهكار ميگيرم شايد تونستم اونم ببرم