2726
عنوان

کیاامشب نخوابیدن😪😫😓

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 37 پست
اخیی دوقلومنم دوقلومیخواممم😭😭😭

انشاءالله خدا بهت دوقلو بده و دامنتو سبز کنه😍😍😍😘😘😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بتات چندبود؟شرمده ها

فداتشم من وقتی ۲۰ روزم بود بتام۳۵۱۱ بود دشمنت شرمنده😍😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2728
منم همينطور   واس سحري بيدار شدم خوابم نبرد تا الان سرم    

نماز روزه هات قبول باشه عزیزم محتاج دعا😍😘

دوقول نداده ولی بچه هام فاصله کمی دارن،دخترم نه ماهشه،دوماهه باردارم😊

ای جونم چی بهتر از این خدا حفظشون کنه برات😍😘😘😘

منم نخوابیدم تنگی نفس پیدا میکنم وقتی دراز میکشم    

چه بعد یکم راه برو و چند تا نفس عمیق بکش

من تو شیش ماه هنوزم ویار دارم. 

وای چ بددد انشاءالله خوب شی دیگه 😍💞😓

بچم بد میخابه هی وول میخوره منم خوابم شخمی شدهههه😭😭

😂😃وییی جونممم عشق بچم کلا

پسر آتیش پارم دیشب که شاپرک اومده بود تو خونمون باهاش بازی میکرد دنبالش می دوید و جیغ جیغ میکرد

نگو ترسیده بوده ازش

دیشب تا صبح نیم ساعت خوابیده یه ساعت گریه کرده دوباره بعد نیم ساعت روز از نو روزی اززنو

مرد هم مردای قدیم انگار پلنگ دیده یه شاپره بودا😁

🖤 
پسر آتیش پارم دیشب که شاپرک اومده بود تو خونمون باهاش بازی میکرد دنبالش می دوید و جیغ جیغ میکرد نگو ...

ویییی فداش شم😍😍😂😄این دیگه چه اتیشیه 😚😂😂

2706