2726
عنوان

خانومایی ک دیابت بارداری دارین بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 29 پست
ببخشید شما قند ناشتاهتون چند بود که مجبور شدین اوسولین بزنین؟ قند ناشتای من 97 پنج ماه باردارم دکتر ...

۹۷ ک بالا نیس پره دیابته باید رژیم بگیری

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ساعت ۷و نیم ۱۱۹بود الان شد ۱۲۵

دستگاه خونه بالاتر نشون میده 

ولی کلا نرمالش اینه که ناشتا بین ۸ تا ۱۰ ساعت برای صبح 

برای صبحانه و ناهار و شامم دو ساعت بعد غذا 

زیاد به دستگاه اکتفا نکن من  اینقدر مراعات می کنم که حد نداره می بینی دستگاه میزنه ۹۸ میرم ازمایش میدم شده ۸۳ 

2728
ببخشید شما قند ناشتاهتون چند بود که مجبور شدین اوسولین بزنین؟ قند ناشتای من 97 پنج ماه باردارم دکتر ...

من ۱۰۷ بود البته من گلوفاژم روزی ۳ تا میخورم از ۴ واحد انسولین رسیدم به ۳۳ واحد 

چون هم استراحت مطلقم هم شیاف میزارم اینا باعث میشه  قند ناشتام به سختی میاد پایین 

۹۷ خیلی خوبه با رژیم غذایی انشاءا... که بیاد پایین البته به شرطی که بدنت مثل من به انسولین مقاوم نباشه 

من ناشتا حدود ۱۰۰ بود با تغذیه درست شد.خوردن میوه و نان و برنج را کم کردم.سبزی اضافه کردم

میوه هم بده

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
میوه هم بده

میوه هایی مثل هندونه،خربزه بده.سیب خوبه.بیشتر از ۴ واحد میوه نباید تو روز بخوری.متخصص تغذیه گفت هندونه و خربزه خیلی کم کم بخور

فاصله میان اسلام و کفر ترک نماز است.
2706