2726
عنوان

کیا خانوادشو ن هواشونو داره

604 بازدید | 52 پست

کیا خانوادشون  پشتشونن که همسراتون جرات نکنن بهتون بگن بالای چشمتون ابروه من داداشم با خانوادم خیلی پشتم هستن طوری که یه بار خوردم زمین ترسیدن دستم شکسته باشه چون داداشم بیچارشون می کرد اونوقت خودشونم گفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بابام که پشتم نیست.ولی مامان و داداشم هستن.

البته اونا ها خیلی آرومن.یعنی به نظر نمیاد کسی بترسه ازشون.

ولی چند وقت پیش که مریض شده بودم.شوهرم برام هر چیزی که درست میکرد نمیتونستم بخورم.اونم میگفت بخور مامانت فکر میکنه نرسیدم بهت.

اونجا فهمیدم مامانم با همه آرومیش تاثیرشو گذاشته

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
نه اما باید حسابم ببرن که نتونن همسراشون اذیتشون کنن ندیدی چقد از خانما ناله می کنن وقتی پشت ادم باش ...

ای بابا اومدو کسی خانواده نداشت اون وقت چی،؟ بدبخت باید عذاب بکشه ؟

خانواده ام‌کمکم کردند اما بنظرم ربطی نداره ناله های زن ها وحمایت خانواده هاشون اولا که میدون‌جنگ نیست دوما مردا هرکاری وهرظلمی بخواند میکنند چه خانواده پشتت باشند چه نباشند خانواده چه دختر وزیر باشی چه فردعادی مردا ازچیزی نمیترسند اگرهم اولش فیلم بازی کنند که میترسند بعدش دم درمیارند وکینه میکنند باید بابی خیالی گذروند و برای مشکلات پیش مشاورمجرب رفت تاحل بشند با ترسوندن داماد چیزی حل نمیشه تازه سردمیشه به خانواده

خب این همه تعریف کردی آخرش چی بگی😑؟ به ما چه ربطی داره خانواده کی پشتشه آمارگیریه😂

عزیزم اول صبحی انگار توپت از جای پره خب شما که خوب میدونی ربطی نداره نیا تاپیک نظر نده گلم روز خوش

به نظر من در وهله اول آدم یه زن باید روی پای خودش باشه و طوری رفتار کنه که همسرش احترامش رو نگه داره

ولی استار هم درست میگه .تو جامعه ما مهمه تا حدی همسر آدم از خانوادش حساب ببره.حداقل بدونه هوای دخترشونو دارن.

من تو فامیل دیدم خانواده ای که خیلی جلوی داماد خم و راست میشن و احترام بیش از حد میذارن و خودشون رو کوچیک میکنن اونوقت دخترشونم تو خونه همسر خیلی احترامی نداره

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2706