2726
عنوان

باردارها میشه بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 19 پست
ب شدت هم هوسی شدم یعنی موقع افطار دلم یک عالم آب خنک میخاد هرکار هم میکنم جلوی خودم و بگیرم نمیشه

یعنی ممکنه بخاطر بارداری باشه؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

چون آدم خواب آلویی هستم نمی‌دونم خوابم زیاد شده یا نه. ولی دیروز تو مدرسه داشت خوابم میبرد سر کلاس. 

نمی‌دونم بخاطر روزه است یا بارداری

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تازه تو هفته ۸ دارم پر میکنم وبه شدت بیحالم همیشه یکجا دراز کشیدم معدمم داغون شما چکار میکردید که حالتون خوب بشه و یک مشکل دیگه اصلا سیر نمیشم و همیشه گشنمه ولی شکمم پره معدم ضعف میره چکار کنم 

شما اصفهانی هستید؟ دکتر زنان پیش کی رفتید؟ من میرم پیش جهرمی زاده مطبش خلوته و خیلی وقت می‌ذاره ب ...

بله گلم اصفهانم ؛ پیش دکتر پولادخان میرم تو امادگاه 

خیلی شلوغه سرش واسه نوبتاش باید چندساعت مطب بشینی تا بری داخل😭

اما خواهرشوهری پیشش دوقلو سزارین کرده خیلی راضی بود ؛ همه مراجعینشم همش تعریف میکنند ازش 

فقط ایرادش شلوغیه مطبه و داروهای زیاد و گرون 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2728
سلام دوستان من تازه تو هفته ۸ دارم پر میکنم وبه شدت بیحالم همیشه یکجا دراز کشیدم معدمم داغون شما چکا ...

منم همینجوریم‌من تو هفته ده هستم. مامانم میوه خشک میکنه بهم میده همیشه یا کشمش سیاه میخورم الو بخارا هم خوبه 

همیشه سعی کنید روی پهلو چپ بخوابید کمتر معدتون اذیتتو میکنه البته اینا تجربه شخصیه 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖