1147
1226
عنوان

نزدن ضربان قلب جنین تا 9 هفته

272 بازدید | 47 پست

خانما کسی هست ک اینجوری باشه دکتز ب من گفت حداکثر زدن قلب هفته 7 عه، خودم حالا ک فکر شو میکنم میگم قلب ک خون و ب مغز می رسونه و تا حالا حتی مغز هم باید تشکیل میشده اما بچه من هنوز قلبش نمیزنه دکترا میگن باید سقط شه، اما خانما تو نی نی سایت نظرشون مخالف نطر دکتران همه میگن ن تا هفته 10 وقت هست آخه آون جنینی ک از هفته 10 قلبش نزنه چجوری مغزش تشکیل بشه،  کسی تجربه ای داره چیکار کردین 

نمیدونم ب دکترا اعتماد کنم یا خانمای نی نی سایت، از طرفی هم واقعا دوست ندارم سقط کنم و میتزسم زندگی رو از یه بچه بگیرم ولی میگم بچه ای ک تا حالا قلبش نزنه حتی مشکلی داره شاید مشکل مغزی هم داره

من ۲۹ باید برم برای قلبشون که میرن تو۱۱ هفته نه کی گفت ۷ هفته باید بزنه چون دکتر من ۷ هفته فقط اعلام تشکیل قلباشونو کرد گفت هفته۱۱ بیا برای صداششش

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156
من ۲۹ باید برم برای قلبشون که میرن تو۱۱ هفته نه کی گفت ۷ هفته باید بزنه چون دکتر من ۷ هفته فقط اعلام ...

چجوری ن تو نت هم اینو نوشته ک، من برا دخترم یه بار 5 هفته رفتم نزده بود یه بار دیگه 6 هفته زد 

چرت گفتن دکترا نری یه کاری کنی یه عمر پشیمون شی ههاا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
چجوری ن تو نت هم اینو نوشته ک، من برا دخترم یه بار 5 هفته رفتم نزده بود یه بار دیگه 6 هفته زد 

من کار به نت ندارم خودهری عزیزم کلا ضربان واضح قلب جنین تویه ۱۱ هفتس تواز کجا این بار سونو گرافی فهمیدی بچه ۹ هفتشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1233
9

سونو گفت ۹ یا خودت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو ٧ هفتگى بايد ضربان قلب تو سونو نوشته بشه،اگه جنين ضربان قلب نداشته باشه سونو دو هفته بعد تكرار ميشه...اگه بعد دو هفته ضربان باشه كه هيچ،اگه نه بعد اون محاله بزنه و سقط بايد بشه

من کار به نت ندارم خودهری عزیزم کلا ضربان واضح قلب جنین تویه ۱۱ هفتس تواز کجا این بار سونو گرافی فهم ...

ن عزیزم 11 هفته نیست من خواهر شوهرم آخر هفته 6 رفت سونو صربان داست با خودم حامله شد

شاید جنینت خیلی کوچیکه معلوم نمیشه ،بعضیا میگن اول مغزشون تشکیل میشه بعد قلب ،بچه منم معلوم نمیشد تا اخر سونوی واژینال دادم معلوم شد

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

به منم دکترم گفته بود احتمال داره واسه هفته ۷ که بری سونو قلب جنینت تشکیل نشده باشه برای همین گفت هفته۹برم رفتم تشکیل شده بود نگران نباش توکل بخدا☺

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍
تو ٧ هفتگى بايد ضربان قلب تو سونو نوشته بشه،اگه جنين ضربان قلب نداشته باشه سونو دو هفته بعد تكرار مي ...

دکتر سونوگراف هم همینو. گفت خیلی با تجربه است گفت محاله دیگه بزنه

1220