2726
عنوان

تعبير خواب بلديد ؟؟

92 بازدید | 15 پست

خواب ديدم مادرشوهرم حالش خوب نبود و محتاج من بود بعد من ميخواستم بهش ويفر بدم ويفر هم بزرگ بود دندانهاي مصنوعي رديف پايين و جلو مادرشوهرم افتاده بود( يا درآورده بود، در هر صورت نداشت) 

بعد من ويفر رو ميدادم بهش اون ميمكيد تا بتونه بخوره ولي فقط خيس ميخورد نرم ميشد اما نميتونست بخوره. منم بهش ميگفتم اگر دندونت رو ميذاشتي راحت خوراك ميخوري 

تو خواب خيلي بد بود( محتاج بود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم من میترسم چیزی بگم اشتباه باشه اما یه بار تو تعبیر خواب خوندم اگه کسی نتونه نون بخوره یعنی آخر عمرشه حالا ویفرو نمیدونم! حتما اونم تعبیرش مث نونه دگ. در هر صورت ایشالا خیره. 

گلم من میترسم چیزی بگم اشتباه باشه اما یه بار تو تعبیر خواب خوندم اگه کسی نتونه نون بخوره یعنی آخر ع ...

انشالله تشكر عزيزم 

اره متاسفانه منم تا از خواب بيدار شدم بدون اينكه اصلا بخوام فكر كنم گفتم داره ميميره الان هم البته بيمارستان هست ٢ ساعت داشت بالا مياورد البته مريض هم هست 

پس حتما با فکر زیاد خوابیدی. بعدشم مگه دوسش داری مادر شوهرو😐😐😐😐

نه اتفاقا اصلا به فكرش هم نبودم، ١ ماه هست عمل كرده خونمون هست ( از قبل از عمل خونمون بود) 

ازش  نفرت دارم دو بار تا حالا به خانوادم تهمت زده بجز دل شكستنهاش، خدا ميدونه چقدر ناراحتم كرده 

تازه من خيلي خوبم جاريم بيچاره همه جوره ازش زخم خورده

نه اتفاقا اصلا به فكرش هم نبودم، ١ ماه هست عمل كرده خونمون هست ( از قبل از عمل خونمون بود)  ...

هاااا. باشه گلم اون پیر و مریضه شما حلالش کن. من مجردم اما از دیگران خیلی بدی دیدم اما وقتی فکر میکنم اصلا کاز کسی بدم نمیاد و حالشون کردم. 

غلط املایی داشتم😅 از کسی بدم نمیاد و حلالشون کردم. 

به زحمت بار اول تونستم تا حدي ببخشمش اما بار دوم نتونستم و همين هم باعث شد ازش نفرت پيدا كنم

ميدونم كه ميدونه ديگه دوستش ندارم

خببب.. اگه اینطوره نمیتونم بگم ببخشش چون جای شما نیستم و حالتونو نمی‌فهمم. 

عزيز دلي ممنون بابت همدرديت

باور كن اوايل مثل مادر خودم ميدونستمش اما بعد با خركتهايي كه كرد خودش رو از چشم انداخت وگرنه همه جوره ميتونستم واسش سنگ تمام بذارم

2706