2726
عنوان

بچه ها دلم‌گرفته...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 61 پست
بفرما

امشب خواهرشوهرم افطاری میدن ختم قرآن پدرشوهرشه

ازدیشب جاریم واون یکی خواهرشوهرم اومدن اونجا ببین بخدا اصلا حرف پول رونمیزنم ولی رفتن هرکدوم یه مانتوگرفتن مشکی واسه امشب

منم به شوهرم میگفتم بهم یه کم پول بده لازم دارم لوازم آرایشم تموم شده میگه تومیخای بری مانتوبخری چون اوناخریدن حالا اونا ازصبح بیدارشدن ویه عالمه کار میگم‌منوببر میگه نه کلا سازمخالفت میزنه باهام هرچی من میگم میگه نه یه بارندیدم جواب اره بده

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری باهاش اشنا شدی

پسرعمه ام هس

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2728

این مسائل ریشه در گذشته داره. و ربطی ب الان نداره. 

علت این برخوردش ربطی ب مانتو نداره. 

منو اد کن. سر حوصله برات راه کارهای مختلف رو توصیح بدم. 

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم
این مسائل ریشه در گذشته داره. و ربطی ب الان نداره.  علت این برخوردش ربطی ب مانتو نداره.  ...

الان نمیشه توضیح بدی؟

بلدنیستم ادکنم

امشب خواهرشوهرم افطاری میدن ختم قرآن پدرشوهرشه ازدیشب جاریم واون یکی خواهرشوهرم اومدن اونجا ببین بخ ...

همون که داری بپوش نذارشوهرت فکرکنه حسودی هرموقع خودش برد برو زیاد اهمیت نده به این مسایل 

عزیزم خاستی اینجا بگو ماهم استفاده کنیم از راهکارات

والا ی جمله نیست ک من بگم شما استفاده کنید. 

ی پرسه طولانی هست ک باید در یک روند نسبت ب اتفاقات باز خورد بگیریم تا نتیجه بگیریم. 

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم
همون که داری بپوش نذارشوهرت فکرکنه حسودی هرموقع خودش برد برو زیاد اهمیت نده به این مسایل 

اگه نرم پشت سرم هزارجورحرف میگن

اگه نرم پشت سرم هزارجورحرف میگن

نگفتم نرو برو‌اما باهمسرت هرزمان که خودش خواست میگه ازصبح نرو نرو این چیزامهم نیست مهم عشق بین شماوهمسرته که سرجزییات کمرنگ نشه

والا ی جمله نیست ک من بگم شما استفاده کنید.  ی پرسه طولانی هست ک باید در یک روند نسبت ب اتفاقا ...

حالا واسه الان رومیشه بگی...الان چیکارکنم؟ببین خونمون دوره از خونه های بقیه اونابه هم نزدیکن ولی مابایدباماشین بریم الان اماده شده بودم که ماروببره همه وسایلاروبرداشتم یهودیدم دروبازکردرفت منم همینجورموندم الانم لباس بیرون تنمه ازحرصم درنیاوردمش

نگفتم نرو برو‌اما باهمسرت هرزمان که خودش خواست میگه ازصبح نرو نرو این چیزامهم نیست مهم عشق بین شماوه ...

فکرکنم کلاکمرنگ شده...😔

2706