2726

خدابا خودت رحم کن

من هیچ تجربه ای ندارم فقط میتونم بگم ی ندا ب مادرت بده ک سنگین تربرخورد کنه 

یکمم شوهرتوبترسون بگوچرا اونجوری کردی فلان وقت؟یامنظورت ازاین کارچی بود ؟

یکمم مستقیم وجدی نگاش کن با حالت اخم واینا بترسه شاید ادم شه

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
خدابا خودت رحم کن من هیچ تجربه ای ندارم فقط میتونم بگم ی ندا ب مادرت بده ک سنگین تربرخورد کنه  ...

از اینک نقطه ضعفمو بگیره دستش خوشال میش موقع هایی ک میخاد منو حرص بده بترش میکنه از یه طرفم نمیتونم بیخیالش بشم باید همین کارو بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ میترسم مامانمم ناراحت بش از یه طرفم هر موقع باهاش سر سنگین صب تا شب تو سر من میکوبه ک مامان جونت ...

وای خدایا چقدر تو کف توجه از مادرته من دارم دیوونه میشم خدایا نرسون روزی ک کسی اینارو تجربه کنه

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
از اینک نقطه ضعفمو بگیره دستش خوشال میش موقع هایی ک میخاد منو حرص بده بترش میکنه از یه طرفم نمیتونم ...

جمعش کن تا ی گندی نزده 

ای خدا 

2728
اخ میترسم مامانمم ناراحت بش از یه طرفم هر موقع باهاش سر سنگین صب تا شب تو سر من میکوبه ک مامان جونت ...

نه اصلا مامانت نفهمه گفتم غیر مستقیم،مثلا بگو مامان زیادی لوس شده شماتحویلش میگیری یافکر کرده خییلی آدم مهمیه وخودشو دست بالامیگیره و....اگه همسرتم چیزی گفت بگو مامانم سرش دردمیکرد خسته بود،چند وقت همسرتو اینطوری زیرنظر داشته باش،انشاالله که حس شمااشتباهه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
نه اصلا مامانت نفهمه گفتم غیر مستقیم،مثلا بگو مامان زیادی لوس شده شماتحویلش میگیری یافکر کرده خییلی ...

الان یه سال ازدواج کردیم همش همینطوریه اصابمو خراب کرده تذکر دادم فرقی نکرد وقتی تو فکرش این چیزا میگذره من هزارم بگم بکش عقب فکرش خرابه دیگ کاریش میش کرد

الان یه سال ازدواج کردیم همش همینطوریه اصابمو خراب کرده تذکر دادم فرقی نکرد وقتی تو فکرش این چیزا می ...

اگه اینطوریه واقعا ومطمئنی بامامانت درمیون بزار،بفهمه باکی طرفه،درکل همسرتو دوست داری؟

اگه اینطوریه واقعا ومطمئنی بامامانت درمیون بزار،بفهمه باکی طرفه،درکل همسرتو دوست داری؟

اره زیاد ترس از دس دادنش دیونم میکنه یا اینک زندگیم بخطر بیفته یا اینک دوسم نداشته باش

اره زیاد ترس از دس دادنش دیونم میکنه یا اینک زندگیم بخطر بیفته یا اینک دوسم نداشته باش

پس حتما پیش مشاوره برو من اگه جای شمابودم مشاور مذهبی انتخاب میکردم وحتما خانم،بگردیه فردخوب وامین وصاحب علم پیداکن وباهاش صحبت کن،من خودم طلبه هستم اگه تهران هستید میتونم افراد خوبی رومعرفی کنم،انشاالله مشکلتون برطرف بشه

ن متاسفانه تهران نیستم

عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری ازیه فردخبره وکارشناس حتما افرادی رودارن تابهتون مشاوره بدن،نوع پوشش مامانتون جلوی دامادچطوره؟چون جوون هم هستن

عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری از ...

از وقتی با مامانمو کمو بیش صحبت کردم بیچاره جلوش شال میندازه رو سرش لباساش پوشیدس تقریبا

عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری از ...

میگم خاطرم از مامانم جم اون فقط دنیاشه و مسجدو نمازش خطایی ندیدم ازش تا الان ک بیسو هفت سالمه منتها این ذهن مریض شوهرمه

از وقتی با مامانمو کمو بیش صحبت کردم بیچاره جلوش شال میندازه رو سرش لباساش پوشیدس تقریبا

نه منظورم حجاب مونبود خدایی پس مادرت رعایت میکنه،آخه بهضیاشلوار جذب وبلوز کوتاه ویقه باز میپوشن چون داماد محرمه ولی باید حیا رعایت بشه،الهی که مشکلتون به خیر وآسان حل بشه،اگه تونستی ندر یاچله برای حل مشکلت بردار،امیدوارم به حق این ماه عزیز خداکمکت کنه وراه درست روجلوی پات بزاره

2706